077-4000-926

קטגוריות עיקריות

10 רעיונות מקוריים להדפסה על תיקים

בשנים האחרונות המודעות לגבי האפקטיביות הפרסומית של מוצרי קידום מכירות, הולכת וגדלה.
יותר ויותר חברות מבינות שהערוץ הפרסומי הזה יוצר חשיפה נרחבת של העסק, שירותיו ומוצריו השונים, בעלות נמוכה יותר, בהשוואה לקמפיינים הפרסומיים במדיות האחרות (טלוויזיה, רדיו, אינטרנט, עיתון ושלטי חוצות).
תיקים מודפסים, מהווים דוגמה מצוינת למתנה שימושית, היוצרת חשיפה יום יומית למסר הפרסומי, שהחברה העסקית מבקשת להעביר באמצעותם.
התאמה של התיקים הממותגים לאופי החברה (חברת היי טק, חברת מזון וכו'), לקהל היעד, לסוג האירוע ולתקופה בשנה, תבטיח את הצלחתו השיווקית של הקמפיין הפרסומי.

השטח הפרסומי הגדול שיש במרבית התיקים, מאפשר לחברה העסקית להפגין יצירתיות ומקוריות בבחירת המסר שיודפס עליהם.
הדפסה על תיקים בדרך מקורית וייחודית, תבדל את החברה ממתחריה ותמתג אותה גבוה, הן בעיני הלקוחות הקיימים והן בעיני הלקוחות הפוטנציאליים.

ריכזנו עבורכם עשרה רעיונות מקוריים להדפסה על תיקים:

1. תיק עם רקמת הלוגו של החברה – ההתפתחות הטכנולוגית בתחום ההדפסות, מאפשרת לחברה להבליט את המסר הפרסומי שלה בצורה אטרקטיבית וייחודית. לדוגמה – רקמה מודפסת וצבעונית על תיק איכותי, תיצור רושם חיובי ותחזק את התדמית של החברה בעיני לקוחותיה הנאמנים.

2. תיק ידידותי לסביבה עם לוגו החברה – תיקים אקולוגיים ממותגים ואופנתיים, יתרמו לתדמית החיובית של החברה ויבססו את מעמדה, כארגון השומר על סביבה ירוקה ונקייה.

3. תיק מעוצב עם מסר פרסומי של החברה – כאמור, ניתן לנצל את השטח הפרסומי שיש בתיקים, כדי להעביר רעיון שיווקי חדש של החברה. הדפסה צבעונית ואיכותית, תאפשר להבליט ולהדגיש את המסר. מתנה כזו ניתן לחלק במסגרת תערוכות ו/או כנסים.

4. תיק מעוצב עם שם החברה וכתובת האתר שלה – הדפסת כתובת אתר האינטרנט בצורה בולטת מאפשרת חשיפה גדולה ונרחבת.

5. תיק מודפס לחוף הים – תיק צבעוני וקיצי עם הקדשה אישית (לדוגמה: חופשה נעימה מ-...), יזכיר לעובדים וללקוחות את הארגון גם במהלך החופשה.

6. תיק עם הקדשה אישית לילדי עובדים - תיק צבעוני או לחילופין, תיק עם הדפס של דמות ילדים אהובה (דורה, דרדסים) בצירוף ברכה אישית עם לוגו החברה, נחשב למתנה אישית ומרגשת, שתעורר קנאה בקרב החברים.

7. תיק עם הדפסה דיגיטלית, כמתנה ליום הולדת לעובדים – תיקים ממותגים עם תמונה של העובד, בצרוף ברכה, נחשבים למתנה שימושית ואישית כאחד. אף אחד לא יישאר אדיש למתנה מרגשת כזו ביום ההולדת.

8. תיק ממותג להוקרת עובדים – תיקים ממותגים, כפרסי הצטיינות או הוקרה נחשבים (עם הדפסה של תמונה ו/או הקדשה אישית, המפרטת בקצרה את פועלו של העובד), אף הם, למתנה אישית ומרגשת.

9. תיק ממותג לטיולים – טיולים, ימי גיבוש וימי כיף של החברה, הם הזדמנות מצוינת לחלק תיקים ממותגים. בנוסף ללוגו החברה, ניתן להדפיס מסר, שידגיש שכיף לעבוד בחברה (לדוגמה: "בחברה..... מטיילים ומכייפים") מדובר במתנה קלילה, שתורמת לאווירת הגיבוש החברתי.

10. תיק מודפס לחג – תיק מודפס לחג עם לוגו החברה, ברכת חג ותמונה המייצגת את החג (תפוח בדבש בראש השנה, כוסית יין ומצות בפסח וכו'...) תחזק את הקשר האישי בין החברה ללקוחותיה הנאמנים.

תיקים ממותגים, שנבחרו בצורה יצירתית ומקורית והוזמנו מחברה גדולה, מבוססת ואיכותית, ימקסמו את התועלת הפרסומית של הקמפיין.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת