077-4000-926

קטגוריות עיקריות

תלושי חג מול מתנות לעובדים: יתרונות וחסרונות - מה העובדים מעדיפים?

ראש השנה ממשמש ובא ואתם נמצאים שוב בדילמה לגבי בחירת מתנות לעובדים המסורים בחברה – תלושי קנייה או מתנה אישית, בעלת ערך אמוציונאלי?
במאמר זה נרכז עבורכם את היתרונות והחסרונות של שתי האופציות וגם נספר לכם אלו מתנות לחג, תגרומנה לעובדיכם היקרים לחייך.

היתרונות של תלושי חג:

• הטבה כספית – תלושים לחג מהווים מעין הטבה כספית. שכן, ניתן לרכוש באמצעותם מגוון מוצרים מתחומים שונים – מזון, לבוש, משחקים, אלקטרוניקה ומוצרי חשמל, מסעדות, נופש ועוד ועוד. תלושים מאפשרים לעובדים לממש את ההטבה ולרכוש מגוון מוצרים חיוניים לתקופת החגים.
• מגוון אפשרויות – השוברים מאפשרים מגוון רחב יותר של אפשרויות בחירה. היצע החנויות והמותגים המובילים הוא עצום והעובד יכול לבחור את המתנה בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו האישיות.
• זמינות – תלושי הקנייה הרגילים והמגנטיים זמינים לעובד בתוך הארנק, כך שיוכל לבחור את העיתוי האידיאלי לנצלם.

החסרונות של תלושי חג:

• היעדר הפן האישי – אז נכון שתלושי קנייה נחשבים לפתרון קל (הן עבור העובד והן עבור המעביד), אך הם גם פתרון "מנוכר". הפן האישי במתנה חשוב לחיזוק הקשר בין העובד למעביד ולתחושת המשפחתיות בארגון.
• היעדר מקוריות ויצירתיות – תלושים לחג הם מתנה צפויה ומשעממת. אין מקום להפתעה, למקוריות וליצירתיות. העובד לא מרגיש מספיק מיוחד.
כמו כן, אין תחושה שהושקעו זמן ומחשבה בבחירת מתנות לראש השנה או לפסח.

יתרונות של מתנות לחג:

• מתנה אישית – מתנה אישית, המלווה בהקדשה וברכה מרגשת מחזקת את תחושת השייכות של העובד לארגון יותר מהטבה כספית, נטולת רגש. מתנה בעלת ערך אמוציונאלי תלווה את העובד למשך שנים.
• מתנה שנשארת עם העובד – בעוד שתלושי הקנייה נשכחים כחודש לאחר קבלתם, המתנה תשמש את העובדים לאורך זמן (חשוב לבחור מתנה איכותית ועמידה מחברה גדולה, המתמחה בשיווק מתנות ומוצרי פרסום שעברו ביקורת איכות).
• מתנה מקורית – בחירת מתנה אישית, מאפשרת לכם לגוון מידי חג את סוג המוצר הנבחר. יש לכם את הפריבילגיה להיות יצירתיים בבחירת מתנות ייחודיות, המתאימות לאופי החברה ולצרכי העובדים. מתנה אישית היא מתנה שהושקעו בו זמן וחשיבה. העובד ירגיש מיוחד ומוערך יותר.

חסרונות של מתנות לחג:

• היעדר חופש בחירה – החיסרון היחיד של מתנות לעובדים מול תלושי קנייה הוא היעדר היכולת לבחור בין מגוון אפשרויות. ניתן להתגבר על החיסרון הזה, על ידי בחירה של מספר מתנות אופציונאליות, מתחומים שונים, והענקת אפשרות בחירה ביניהן (מתאים במיוחד לחברות גדולות).

אמנם תלושי קנייה נחשבים למתנה פרקטית, בעלת ערך כספי, אך אין להם את הערך הסנטימנטלי הדרוש לחיזוק הקשר בין המנהלים לעובדים. מתנות לחגים, הנבחרות בקפידה ומשלבות גם את הפן האישי, מעלות את שביעות רצון העובדים מהארגון ואגב כך, גם את המוטיבציה שלהם ואת תפוקותיהם האישיות.

מה אתם מעדיפים, תלושי חג או מתנות?

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת