077-4000-926

קטגוריות עיקריות

על אילו תיקים ניתן להדפיס?

תארו לעצמכם מצב בו העובדים שלכם, הלקוחות שלכם, לקוחות פוטנציאליים - כולם מפרסמים את העסק שלכם על בסיס קבוע לתקופה ארוכה, חושפים אתכם לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים חדשים וכל זאת, תמורת השקעה מעטה מאוד מצדכם. אין ספק שזהו תרחיש שכל בעל עסק ישמח לאמץ בזרועות פתוחות.
התרחיש הזה מציאותי ועובד עבור עשרות חברות. מדובר במוצרי פרסום ממותגים של העסק שמוענקים כמתנות לעובדים וללקוחות. זה עובד עבור שני הצדדים: צד אחד מקבל מתנה שימושית ומתאימה לו והצד השני מקבל פלטפורמה לחשיפת העסק או מסרים שיווקיים.
נשמע מושלם? נכון, אבל חשוב לדעת אילו מוצרי קידום מכירות כדאי לבחור? אילו מוצרי פרסום יהיו שימושיים עבור מקבל המתנה וגם יעילים עבורכם?


מדוע תיקים מודפסים הם מוצרי קידום מכירות מושלמים?

תיקים הם מוצר שימושי עבור כל אדם כמעט, כך שניתן להיות בטוחים שמי שמקבל אותו יעשה בו שימוש קבוע שיפרסם אתכם ויחשוף את המסרים שלכם. תיקים הם פריט שיכול להוות לוח מודעות נייד של ממש- ניתן להדפיס עליו את לוגו החברה, מסרים שיווקיים, כתובת אתר האינטרנט או פרטי התקשרות אתכם, בגדלים שונים ובצבעים לפי בחירתכם, ולהיות בטוחים שכל אדם שנושא עימו את התיק המודפס מפרסם אתכם על בסיס יומיומי לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים חדשים. מסיבה זו הדפסה על תיקים היא אחד הטרנדים החמים בכל הנוגע למוצרי פרסום.

על אילו תיקים ניתן להדפיס?

ניתן להדפיס על מגוון תיקים רחב- על תיקי צד, תיקי גב, תיקי חוף וספורט, תיקי מסמכים, תיק למחשב נייד ועוד. בעצם הדפסה על תיקים יכולה להיעשות על תיק מכל סוג, כמעט, בתנאי שהתיק עשוי מהחומר המתאים.
השאלה החשובה יותר שכדאי לשאול בהקשר זה היא דווקא על איזה תיקים כדאי להדפיס?

אם המטרה היא שהעובדים או הלקוחות שלכם אכן יעשו שימוש יומיומי או לפחות תדיר בתיק שתעניקו להם כמתנה, עליכם לחשוב איזה תיק עונה על הצרכים שלהם ויוכל לשרת אותם?
תיק לא מותאם לא ייעשה שימוש ולכן, אין בו תועלת עבור שני הצדדים. אם הלקוח שלך הוא סטודנט, תן לו תיק גב מודפס שישרת אותו בלימודים, אם הלקוח שלך ספורטיבי תן לו תיק ספורט ממותג עם מסר שיווקי לחדר הכושר, אם העובדים שלך נשלחים לכנס או תערוכה צייד אותם בתיקים מודפסים לנשיאת מסמכים ותוכל אף להוסיף מוצרי פרסום נוספים כמו עטים או מחשבונים.

הדפסה על תיקים היא ללא ספק שימוש חכם ויעיל ברעיון של מוצרי קידום מכירות. אבל כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר- תיקים שילכו עם העובד או הלקוח שלכם לטווח ארוך- אסור להתפשר על איכות.
הקפידו לבחור בחברה אמינה שמבטיחה תיקים מאיכות טובה, עיצוב גרפי והדפסה איכותיים, ואמינות בזמני האספקה.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת