077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מתנות קיציות והשפעתן על העובדים והלקוחות

כשהקיץ מתקרב יכול כל אדם להריח זאת באוויר ועל פי רוב תקופה זו מסמלת את החופש, את הכיף ואת הים. במקומות עבודה רבים לוקחים העובדים את חופשתם השנתית דווקא בתקופת הקיץ, על מנת ליהנות מהשמש, הים והחופש האמיתי שמשתווה לחופש הגדול אותו חווה כל בוגר בילדותו.

התקופה הטובה ביותר לחלק לעובדים וללקוחות מתנות, היא דווקא תקופת הקיץ משום שבתקופה זו רבים נוהגים לשהות מחוץ לביתם, כך שהחשיפה למוצרים הרבים אותם מחלקות החברות היא גבוהה באופן משמעותי מתקופת החורף.

קחו לדוגמא את השמשייה שעל גביה מתנוסס שם החברה, הסלוגן והמסר אותו מעוניינת החברה להעביר ודמיינו אותה מוצבת בחוף בו עוברים מאות אנשים ביום, סביר להניח שלפחות עשרה אחוז קראו את המסר והפנימו אותו.

מה מרגיש עובד ולקוח שמקבל מוצר קידום מכירות
מתנות לסוף שנה הם המוצרים המבוקשים ביותר (אחרי המוצרים לחגים) ועל כן, עמלות היצרניות לחדש עצמן ולהמציא מוצרי קד"מ רבים בכל שנה שחולפת.

מוצרים אלו מוענקים כמתנות לעובדים וכן מתנות ללקוחות ועל מנת שאלו יהיה מרוצים, חייבים כל המוצרים להיות שימושיים, כך הם יצליחו הלכה למעשה להשיג את כל המטרות.

מתנות לעובדים מצליחות לגרום להם להרגיש מוערכים ע"י הדרג הניהולי וכן חלק אינטגראלי מהחברה ובאופן ישיר תחושות אלו גורמות להם לעבוד קשה יותר ולהיות לויאליים לחברה, כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים.
מתנות ללקוחות מאידך, גורמות ללקוחות להרגיש מיוחדים ופעולה זו גורמת לחברה לחזק את הקשר בין הלקוח ובינה, כאשר במקביל מצליחה החברה לבצע שימור לקוחות באמצעות מוצרים לסוף שנה.

מעבר לתחושת הסיפוק אותם חווים העובדים והלקוחות מול המתנות אותן הם קיבלו, הם מבצעים שיווק ישיר של חברתכם וזאת מבלי ששכרתם את שרותיהם. מהרגע בו משתמשים העובדים במוצר, הם חושפים אותו לעיניי לקוחות פוטנציאלים רבים שטרם הכירו את חברתכם, או שטרם הצטרפו אליה כלקוחות מן המניין ושיטת שיווק זו נמצאה יעילה וזולה.

מה הם מוצרים לסוף שנה

מוצרים לסוף שנה מחולקים לרוב לשני סוגים:

1. מתנות אשר ניתנות בחודשים דצמבר-ינואר בכנס או בישיבת חברה לצורך סיכום שנה מוצלחת (או לא) כאשר מעוניינים לעודד ולהחדיר מוטיבציה בעובדים
2. הזדמנות מצוינת להזמנת מוצרי פרסום שמוכרים במס כהוצאה

בבואכם לרכוש מתנות לעובדים לסוף שנה, או מתנות ללקוחות לסוף שנה, חשוב שתקפידו על בחירת מתנות איכותיות, שמחזיקות מעמד לאורך זמן (דהיינו לשנים רבות), כך המתנה תהיה שימושית לא רק בקיץ הקרוב אלא גם בקיציים שיגיעו אחריו.
ככל שהמתנה תהיה איכותית יותר, כך הלקוחות והעובדים גם יחד, יצליחו ליהנות ממנה יותר ולהרגיש כי השקעתם בהם בדיוק כמו שמגיע להם וכך הם ילמדו להעריך אתכם ולשמוח שהם באים איתכם במגע, בין אם כלקוחות ובין אם כעובדים.

לקבלת מגוון האפשרויות העומדות בפניכם לקניית מתנות לסוף שנה, צרו עמנו קשר!

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת