077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

כמו בכל שנה כשהחגים בפתח, אתה שובר את הראש בשאלה אילו מתנות לחגים תבחר עבור העובדים הפעם?
אתה הרי יודע, שמתנות לעובדים חשובות לא פחות ממתנות ללקוחות. העובדים מצפים למתנות לקראת החג, משוחחים ביניהם, תוהים איזו מתנה יקבלו הפעם. המתנות שתבחר לעובדים שלך יספרו להם המון על החברה – עד כמה משקיעים בהם, חושבים ומתכווננים אליהם, ומעריכים אותם.

אז אילו אפשרויות העומדות בפניך לקראת החגים? ואיך תבחר מתנות מנצחות שישאירו לעובדים שלך טעם טוב?

אילו דברים כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מתנות לעובדים?

התאמה של המתנות לעובדים -  אפיון העובדים מבחינת גילאים, מצב משפחתי, העדפות וכו' ולנסות לבחור מתנות שיתאימו להם וישמח אותם באמת. אחת הדרכים להתמודד עם הבעייתיות הנובעת מאפיון שונה של עובדים- טווחי גלאים רחבים וכו', הוא לתת לעובדים אפשרות בחירה מתוך מגוון מתנות שפונות לקהלי יעד שונים.

תקציב – סעיף חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר בוחריםמתנות. התקציב יכוון אותך לסוג המתנות שתוכל לרכוש עבור העובדים ומתוכן, תוכל לבחור את המתנה המתאימה והמשמחת ביותר.

בחירת מתנות פרקטיות – חשוב לבחור במתנה שאתה מאמין באמת שתהיה שימושית עבור העובדים, והם גם ישמחו לקבל אותה. לקראת החגים כולנו מקבלים שלל מתנות לא שימושיות שאנחנו מחפשים איך להיפטר מהן או איפה לאחסן אותן. דאג שהמתנות לחגים שאתה בוחר עבור העובדים שלך תהינה שימושיות  

הקפדה על איכות הספק – הקפדה על מתנות איכותיות היא בבחינת חובה הן כאשר מדובר במתנות ללקוחות, והן כאשר מדובר במתנות לעובדים. איכות המתנות מעידה רבות עליכם, כחברה, ולא תרצו שהעובדים שלכם ימצאו את עצמם חשים שחסכתם באיכות או שיצאתם ידי חובה. לשם כך, בטרם בוחרים ספק, מומלץ לערוך סקר שוק ולבחור בספק מוכר ובעל המלצות.
כאשר מדובר במתנות לחגים, האפשרויות הן רבות, אבל מומלץ להכניס עוד כמה שיקולים לתמונה. מומלץ, למשל, להתחשב בעונת השנה ולהקדיש מחשבה לחג הספציפי עבורו בוחרים את המתנות. בראש השנה יתאימו מאוד חבילות שי, ארגוניות או לוחות שנה מעוצבים- תלויים או שולחניים-  כתוספת למתנה. לקראת פסח, ציוד קמפינג יכול להיות רעיון למתנה נפלאה, שתשמח את העובדים ותשמש אותם לקראת החופשה.
 
אלו מתנות לחגים תמיד ישמחו את העובדים שלך?
כוסות מודפסות
– ספלים יפים מלאי ממתקים או כוסות תרמיות עם הדפסה מושקעת, הם מתנות שמעוררת רגשות חמים וביתיים.

ציוד קמפינג – ערכת טיולים הכוללת ציוד בסיסי שכל מטייל בשטח צריך או גזיה, ישמשו את העובדים בהזדמנויות שונות, ויזכירו להם שחושבים עליהם גם מעבר לשעות העבודה.

גאדג'טים -  חדשנות היא מילת המפתח, בייחוד כאשר מדובר בעובדים צעירים. אם תעניקו להם גאדג'טים במתנה, תמצבו את עצמכם כחברה עדכנית ודינאמית, כזו שגאים להשתייך אליה.   

מוצרי פינוק– החגים מתקשרים תמיד עם פינוק ומנוחה. מכשירי עיסוי, לדוגמה, הם מתנה מפנקת במיוחד שכל עובד, בכל גיל, ישמח לקבל.   
השקעת מחשבה במתנות לעובדים מחזירה את עצמה ובגדול- היא מחזקת את הקשר בין העובד לחברה, את נאמנות העובדים ואפילו את התפוקה שלהם. 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת