077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מתנות לסוף שנה לילדים - איך נדע מה לבחור?

החופש הגדול עומד בפתח ושוב עולה השאלה, איך להפתיע את הקטנטנים במתנות לסוף שנה?
בחירת מתנות לילדים היא משימה לא פשוטה, שכן, המורות ו/או הגננות חפצות להעניק שי מקורי ומיוחד, שיהיה מעבר לעוד סתם פריט, שיישכח בארגז הצעצועים בחדר המשחקים.

על מה מומלץ להקפיד בבואנו לבחור מתנות לסוף שנה לילדים?

• גיוון - ראשית, חשוב לנהל רשימה מסודרת של המתנות שניתנו בשנים הקודמות, על מנת לא להעניק את אותו שי (או שי דומה) בכל שנה.

• מקוריות - כדי לעורר את יצר הסקרנות של הילדודס, צריך להפתיע אותם במתנות מקוריות וייחודיות. מומלץ לבחור בחברה גדולה ומבוססת, המשווקת מגוון מרשים של מתנות בכמויות גדולות.

• איכות – אנו מעוניינים להעניק מתנה איכותית שתישמר לאורך זמן. לעיתים קרובות, מקבלים הילדים צעצוע או משחק שמתפרק אחרי יומיים. על מנת למנוע סיטואציות "מביכות", יש לבחור בחברה שמקפידה לשווק מוצרים איכותיים, העומדים בתקנים הנדרשים.

• זמינות – מומלץ לבחור בחברה גדולה, המספקת את מוצריה, תוך מספר ימים. שכן, יש לקחת בחשבון, שנרצה להגדיל את הכמות, לשנות או להוסיף דברים.

• ערך מוסף – מחד גיסא, אנו מעוניינים להעניק לקטנטנים מתנה מדליקה שתשמח אותם ומאידך גיסא, חשוב שיהיה לה גם ערך מוסף (מתנה פרקטית, כדוגמת תיק / פריט שווה לקיץ או משחק עם ערך חינוכי ולימודי).

• רגש – מתנה עם רגש ופן אישי תלווה את הילד לאורך זמן. הדפסה על חולצות וכובעים היא דרך נהדרת הן לשמח את הילדים עם מזכרת סנטימנטלית והן להעניק להם פריט שימושי. כיוון שילדים אוהבים צבעים ססגוניים, מומלץ לבחור בהדפסה צבעונית.

• התאמה לגיל – יש להתאים את המתנה הנבחרת לטווח הגילאים בגן או בבית הספר. חברות, העוסקות בשיווק מוצרי פרסום ומתנות, תוכל גם לעדכן אותנו ב"צעקה האחרונה" בתחום של מתנות לילדים.

כמה רעיונות מקוריים למתנות לסוף שנה לילדים:

כאמור, ילדים אוהבים מתנות מקוריות, צבעוניות, משמחות ומרגשות.
על מנת לענות על הציפיות הללו, מומלץ לשלב הקדשה אישית ו/או הדפסה של תמונה בפריט שנבחר להעניק להם:

• חולצות איכותיות או כובעים עם שם הילד + תמונה שלו (הדפסה על חולצות תהיה צבעונית כמובן).
• תיק בד או סינר עם הדפסה של תמונת הילד + ברכה אישית.
• לתלמידי בית ספר אפשר לבחור כלי כתיבה או כדורסל/כדורגל עם ברכה אישית.
• גימיקים לילדים עם הקדשה ו/או תמונה (לדוגמה מתקן למברשת שיניים עם שעון חול המודד את משך זמן הצחצוח).
• פריטי קיץ צבעוניים ומדליקים עם שם הילד ו/או הקדשה אישית (מצופים, מזרן ים, גלגל ים ועוד).

כל הילדים אוהבים לקבל מתנות.

מתנות לסוף שנה הן הזדמנות נהדרת לשמח את הקטנטנים, להביע כלפיהם הערכה, להעניק להם תשומת לב ולציין בפניהם עד כמה הם מיוחדים.
אז למה שלא נפנק אותם במתנה מרגשת, אישית, בלתי נשכחת, שתגרום להם להרגיש שהם הכי מיוחדים בעולם?

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת