077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מתנות לחגים לעובדים - כיצד תעשה זאת כפי שצריך כדי שכולם יהיו מרוצים?

לכבוד השנה החדשה שבפתח, יש לכם הזדמנות חדשה להעניק מתנות לעובדים היקרים שלכם ולהוקיר את פועלם ותרומתם הרבה במהלך השנה שחלפה לה.
בחירת מתנות לראש השנה אינה עניין של מה בכך. חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירת המתנות שתגרומנה לכל העובדים לחייך.
במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור מתנות לחגים ייחודיות ובלתי נשכחות:

תכנון התקציב – בשלב הראשון, מומלץ לבנות תקציב מסודר ולערוך השוואות מחירים באינטרנט, בין הספקים הקיימים בשוק. בכל מקרה, לא כדאי לתת למחיר להיות שיקול מכריע. בחירה של מתנה איכותית, תעלה את רמת שביעות הרצון והמוטיבציה של העובדים.

לפנות למכנה המשותף הרחב ביותר – חשוב להתמקד במתנות שתתאמנה למכנה המשותף הרחב ביותר של העובדים בחברה. לשם כך, צריך לבצע, מראש, אפיון שלהם ולבחון מהו טווח הגילאים בחברה, מה המצב המשפחתי של מרביתם (עם/או בלי ילדים וכו'), מה ההעדפות שלהם ועוד. חברות גדולות מאוד יכולות לאפשר לעובדים לבחור מתנה מתוך רשימה הכוללות מספר אפשרויות לבחירה. בדרך זו, הן תבטחנה שכל העובדים יהיו מרוצים.

בחירת ספק מקצועי ואיכותי – שוק המתנות מוצף ואתם צריכים לבצע מחקר שוק, שיאפשר לכם לבחור בחברה גדולה, מקצועית ומבוססת, המנוסה בשיווק של מגוון מתנות ומוצרי פרסום, איכותיים ועמידים לאורך זמן. מומלץ לוודא שהחברה מבצעת בקרת איכות למתנות שהיא משווקת. בנוסף, כדאי לוודא שהחברה מספקת כמויות גדולות של מתנות, תוך כדי זמינות גבוהה ועמידה בלוח זמנים קצר.

עבודה יעילה ושירותית של הספק, תאפשר לכם להעניק לעובדים מתנות איכותיות וייחודיות, גם בהתראה קצרה.

מקוריות – מתנות מקוריות ופחות צפויות תמיד מפתיעות את העובדים ויוצרות את הרושם הרצוי. מומלץ לבדוק אלו מתנות לעובדים חולקו בעבר, על מנת לגוון ולהפתיע. חשיבה יצירתית בבחירת המתנה, תעניק לעובדיכם את התחושה שהשקעתם בהם ושלא בחרתם את השי, כלאחר יד.

מתנה פרקטית – מתנות פרקטיות, כדוגמת מוצרים לשימוש יום יומי (מגבות, כוסות, עטים וכו') הן מתנות שמלוות את העובדים לאורך השנה. רצוי להעניק מתנה שימושית ולא לבחור במוצרים, שיאוחסנו במעמקי המחסן.

פן אישי – מתנה עם פן אישי מחזקת את תחושת השייכות של העובדים לחברה. מגבות מודפסות עם הקדשה אישית, אלבום תמונות מעוצב וממותג ומארז שוקולדים עם ברכה מרגשת וססגונית, הם רק חלק מהמתנות האישיות שכל עובד ישמח לקבל. שכן, מתנות אישיות עם ערך סנטימנטלי תיחרטנה בזיכרונם לזמן רב.

ברכה אישית – ברכה אישית, חתומה על ידי המנהלים, היא חלק בלתי נפרד ממתנות לחגים. הברכה האישית לחג מחזקת את תחושת משפחתיות בקרב העובדים.

מתנות לחגים בכלל ולראש השנה בפרט, מחזקות את הקשר בין העובד לארגון. מתנות לעובדים המשלבות מקוריות, שימושיות וסנטימנטליות, מעלות באופן משמעותי את שביעות רצונם מהארגון וכפועל יוצא מכך, גם את רמת המוטיבציה ואת התפוקות האישיות.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת