077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מתי כדאי להזמין מתנות לעובדים?

פעמים רבות אתם בוחרים לבצע משימות חשובות ברגע האחרון – לפעמים זה מצליח לכם ולפעמים לא.
בחירת מתנות לעובדים (בתקופת החגים ובכלל..) היא, בהחלט, לא משימה של הרגע האחרון...

מדוע חשוב לתכנן ולהזמין מראש מתנות לעובדים שלכם?

•הגעת המתנות לפני המועד המתוכנן – בחירה של מתנות לחגים בדקה ה-90, עלולה לעכב את חלוקתן, מעבר למועד הראוי. לא הייתם רוצים להיקלע לסיטואציה מביכה, של אי הגעת המתנות לראש השנה, עד לערב החג.
אמנם, חברות גדולות ומבוססות, המשווקות מוצרי פרסום, תענקנה לכן אספקה מהירה, תוך יומיים עד שלושה, אך יחד עם זאת, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים בתקופות "הלוהטות" והמבוקשות של השנה.
את מועד ההזמנה, חשוב להתאים לכמות העובדים בחברה (ככל שכמות העובדים גדולה יותר, כך תדרשו לבצע את ההזמנה זמן רב מראש).
כמו כן, מתנות ליום הולדת, מומלץ להזמין בתחילת השנה ולוודא שכל עובדיכם הנאמנים והמסורים יקבלו שי מרגש ביום המיוחד שלהם.

•כמות המתנות להזמנה – הזמנת מתנות לעובדים ברגע האחרון, עלולה להשאיר אתכם עם מלאי מוגבל של מתנות, בעיקר בתקופת החגים (ראש השנה ופסח). אל תסתמכו על העובדה שלחברה, המשווקת מוצרי פרסום, יש יכולת לספק לכם כמויות גדולות של מוצרים. הזדרזו להזמין מתנות, מראש, ולהבטיח שלא תיתקעו ברגע האמת עם חוסרים.
בכל מקרה, הקפידו להזמין כמות גדולה יותר של מתנות מהכמות המשוערת, שכן, עדיף להישאר עם קצת עודף מאשר להיקלע לסיטואציה לא נעימה, בה חסר לכם מתנות עבור חלק מהעובדים.

•מבחר גדול ואיכותי של מוצרים – ככל שתקדימו להזמין מתנות ללקוחות או לעובדים לפני תקופת החגים, כך תוכלו ליהנות ממלאי גדול ומגוון יותר של מוצרים. זכרו שהמוצרים האיכותיים, החדשניים והייחודיים, אוזלים מהר יותר מהמדפים.
כמו כן, אם מדובר בכמות גדולה של עובדים (המחולקים לפלחי שוק שונים), תוכלו להציע להם את האפשרות לבחור מתנה מבין היצע של מתנות לבחירה (שלושה עד חמישה סוגים של מתנות, המותאמים לקהלי יעד שונים בהיבטים של גיל, תחביבים, העדפות אישיות ועוד).

•מקוריות ויצירתיות בבחירת המתנות לעובדים – תכנון חלוקת המתנות לעובדים (או ללקוחות) זמן רב מראש, יאפשר לכם גמישות מחשבתית, יצירתיות ודמיון מפותח בבחירת מתנה מקורית, אישית וייחודית. מתנה כזו, תיתן לעובדים תחושה שמקדישים להם תשומת לב מרבית וחושבים עליהם הרבה מעבר.
מחקרים מלמדים כי מתנות לעובדים מחזקות את תחושת השייכות והנאמנות לארגון, מעלות את המוטיבציה ואת התפוקות האישיות. לכן, חשוב לבחור מראש מתנות איכותיות, הן לחגים והן לאירועים אחרים (ימי הולדת, טיולים, טקסי הוקרה למצטיינים ועוד ועוד).
כמו כן, מתנות ללקוחות תורמות לחיזוק הקשר בין המותג ללקוח, מגבירות את נאמנותם ומגדילות את החשיפה של החברה באופן ניכר.

אין ספק כי בחירה של מתנות לעובדים ומתנות ללקוחות היא משימה חשובה שיש להשקיע בה משאבים, במיוחד לאור העובדה שהיא תורמת, במישרין ובעקיפין, הן לרמת שביעות הרצון של הגורמים הרלוונטיים והן לרווחיות החברה.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת