077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מחפשים מתנות לחתונה לאורחים? הגעתם למקום הנכון!

חתונה..

כמה התרגשות אוצרת מילה קטנה אחת. וכמה הכנות!
להתכונן לאירוע משמח כמו חתונה הופך כל זוג צעיר למפיק אירועים פוטנציאלי... הדמיון חוגג, הרעיונות עפים באוויר כמו הבלונים והיונים שאתם מתכננים להפריח, אתם הופכים בעל כורחכם למומחי גסטרונומיה כדי לשפוט ולהכריע בדבר המנות, מעצבים גרפיים בכל הנוגע להזמנות, בקיצור, המון דברים עומדים על הפרק ואתם רוצים שהערב הזה יהיה מושלם, חגיגי ובדיוק כמו שדמיינתם אותו. אבל רגע, לא שכחתם משהו? נכון. מתנות לאורחים. אילו מתנות לחתונה לאורחים תוכלו לתת, כדי שגם הם ייצאו עם זכרון מתוק מהחתונה?

מתנות לחתונה לאורחים - תודה שבאתם

טרנד נעים וחביב מאין כמוהו הוא להעניק מזכרת קטנה ומחויכת, מרגשת או סנטימנטלית לאורחים שכיבדו אתכם ביום החתונה שלכם. זוהי יותר דרך להביע את תודתכם והערכתכם, וגם מזכרת שיוכלו לקחת עימם מאירוע זה. אז מה נותנים? חשוב לזכור כי לרוב מדובר במספר גדול של אורחים, שהם אוכלוסייה מגוונת משני המינים, גילאים שונים, ופעמים רבות המכנה המשותף שיש להם הוא הקשר שלהם אליכם, בין אם קשרי משפחה, חברות, או מתעמלות מהפילאטיס של אמא שלכן. עם כל השיקולים אלו אתם ניגשים לחפש מתנה לאורחים, כזו שתפגע בדיוק בכולם, ותעלה תגובות חיוביות ואוהדות בקרב המקבלים אותה.

היכן וכיצד בוחרים מתנות לחתונה לאורחים?

ראשית יש לשקול את התקציב שאתם מקדישים למתנה. אם אתם מחפשים משהו יוצא דופן וייחודי לכם, ההמלצה היא לפנות לחברות אשר מספקות
מוצרי קידום מכירות מוצרי פרסום . ומדוע? כי בעולם של פרסום וקידום מכירות יש הרבה מקוריות, שם נדרשת יצירתיות רבה כדי להרשים את הלקוחות, את השותפים העסקיים,וליצור קשרים עסקיים או להגדיל את מעגל הלקוחות של כל חברה. בנוסף, באפשרותם של ספקים אלו להתמודד עם כמות פריטים גדולה, מבלי שתיאלצו לשמוע את המפשט המתסכל "אזל מהמלאי" . לכן, ההמלצה היא לפנות דווקא לחברות שמספקות מוצרי קידום מכירות, ושם למצוא מתנות לחתונה לאורחים. תוכלו לבחור גימיק תקופתי, פריט שימושי, מתנה קטנה עם הקדשה אישית, או אפילו מזכרת מתוקה ואכילה. מה שבטוח הוא שתקבלו מוצר באיכות מעולה, מקורי וייחודי.

חשוב לבחור בחברה המספקת מוצרי פרסום במגוון רחב, איכותי, עם שירות לקוחות פעיל ושירותי, שיהיה זמין לכם במהלך היום, או לפחות בשעות העבודה המקובלות, דהיינו 08:00-18:00, ובעיקר עם היכולת לתגובה מהירה של הכנת המתנה וזמני אספקה של יום –יומיים לכל היותר. הכנה משמעה תוספת מיוחדת שאולי תרצו שתהיה על מתנות החתונה לאורחים שלכם: פריט מודפס עם הקדשה, צבע ספציפי שבחרתם, וכדומה. שירות יעיל הוא כזה המסוגל להתמודד עם זמני תגובה מהירים, ומתן המתנות באיכות מעולה ומשובחת.

תוכלו להזמין מתנות לחתונה לאורחים שלכם גם באריזות מקוריות ויפיפיות, בעיצובים מוקפדים שיהפכו כל מתנה שתבחרו ליוקרתית וכזו שהיתה מחשבה מאחוריה.

שיהיה במזל טוב!

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת