077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מוצרי פרסום וקידום מכירות רלוונטיים לכל חג

תקופת החגים היא הזדמנות מצוינת להעניק ללקוחותיכם מתנות ממותגות, הנושאות את הלוגו של החברה.
כיום, כל חברה עסקית מנסה למנף את התקופות החגיגיות של השנה, כדי לחזק את הקשרים הן עם לקוחות קיימים והן עם לקוחות פוטנציאליים.

מתנות לחגים, גדולות כקטנות, מעוררות רגשות חיוביים ומביעות ההערכה, הוקרה וכבוד.

הן מחזקות את האמון ההדדי ומעניקות ללקוחות את התחושה שחושבים עליהם ושיש תמורה ערכית נוספת לכספם.

במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר רעיונות למוצרי פרסום וקידום מכירות, הרלוונטיים לתקופת החגים:

• מארז שוקולד חגיגי וממותג – מארז שוקולדים איכותי נחשב למתנה חגיגית ומשמחת בכל חגי השנה. ניתן לצרף אליו ברכה אישית ומרגשת, הכוללת איחולים לשנה מתוקה ולחלק אותו בראש השנה, ניתן גם להעניק אותו כשי כשר ומפנק לכבוד חג החירות וכו' וכו'. מה שבטוח, כולם ישמחו לקבל שוקולד, כמתנת חג.

• מארז יין חגיגי ומפנק – "יין ישמח לבב אנוש" (ולבב לקוחות...) בכל חגי השנה. יין ממותג עם הקדשה אישית, הוא מתנה קלאסית שמחממת את הלב.

• מעמד חגיגי ומיוחד לבקבוקי יין – אם בענייני יין עסקינן, הרי שניתן לפנק את הלקוחות היקרים גם במעמד יין ממותג וחגיגי שיתנוסס בגאווה במזנון הסלון וכך, גם יגדיל את החשיפה של החברה בפני לקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד.

• מוצרי יודאיקה –מוצרי יודאיקה, על כל גווניהם, נחשבים למתנה חגיגית ואמוציונאלית, המעניקה ערך מוסף ותורמת לחיזוק תדמית החברה והמותג שלה בעיני הלקוחות. מוצרי יודאיקה כוללים שפע של מתנות מרשימות לחגים, מחמסה מעוצבת בצורת רימון, דרך סביבונים וחנוכייה בעיצובים מודרניים וצבעוניים ועד לצלחת חגיגית המיועדת לחג פסח.

• גאדג'טים למטבח – המכנה המשותף לכל חגי ישראל הוא אוכל (וכמה שיותר...). לכן, תקופת החגים היא הזדמנות טובה לחלק מוצרי קידום מכירות ממותגים, הכוללים אביזרים ייחודיים למטבח או גימיקים לבישול. מקולפן תפוחי אדמה ממותג, דרך מגש מתבלים ועד לפותחן בקבוקים.

• עציץ במבוק – עץ המזל, הנחשב לעץ המביא ברכה, שפע, בריאות ושגשוג הוא מתנה ערכית, סמלית ואמוציונאלית, המתאימה לחגי ישראל בכלל ולראש השנה בפרט.

• מתנה ספציפית לכל חג – אפשר לבחור גם לכל חג, מתנה ייחודית וספציפית יותר. ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות מייצגות:

o ראש השנה - לוח שנה ממותג ודקורטיבי, כלי הגשה בצורת תפוח או רימון, צנצנת דבש, ספר מתכונים לחג וכו'
o סוכות - כיוון שהחג מתמקד בתחום הצומח (ארבעת המינים), עציץ ממותג או מארז פירות העונה, בהחלט יתאימו לרוח התקופה.
o חנוכה – חנוכיות מעוצבות, סביבונים עם ממתקים, מטבעות שוקולד ממותגות ובקבוקי שמן זית הם רק חלק מהמתנות שניתן לחלק בחג האורים.
o טו' בשבט – גם בחג הזה עציץ ממותג או כלי הגשה עם פירות יבשים, יחשבו למתנות ייחודיות לתקופה.
o פורים – בקבוק יין משובח, כובע הפתעות בצורת ליצן או דלי הפתעות, בהחלט יעשו את העבודה.
o פסח – הגדה מהודרת וממותגת, בקבוק יין, גביע של קידוש או מגש חגיגי לברכות של ליל הסדר, יפתיעו וישמחו את הלקוחות שלכם.
o יום העצמאות – דגל ישראל ממותג לשולחן או לרכב יתרום לאווירת החג ויתרום להגדלת החשיפה של החברה.

בחירה נכונה של מתנות לחגים, מסייעת לחיזוק הקשר בין הארגון ללקוחותיו, להגברת נאמנות של הלקוחות הקיימים וכפועל יוצא מכך, גם להגדלת המכירות של החברה.

מובן שבחירת מוצרי פרסום וקידום מכירות, צריכה להתבסס גם על התאמה לקהל היעד ולתקציב החברה.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת