077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מהי הדרך הטובה ביותר לשיווק מוצרים בשנת 2013?

שיווק מוצרים בהצלחה: החידה הגדולה

שיווק ופרסום יכולים להיות עסק יקר מאוד. הזמנת פרסום בעיתון ועיצוב באנר לאינטרנט הם עסק יקר. וזה עוד מבלי לדבר על פרסום בטלוויזיה. הצרה היא שהפרסום היקר גם לא תמיד עובד, ואז לא רק שהוצאתם סכום כסף גדול על שיווק, לא בטוח שתראו שההוצאה הזאת הצדיקה את עצמה. שיווק מוצלח הוא כזה שעובר מפה לאוזן ושמצליח לעורר תהודה אצל הלקוח הפוטנציאלי. אם הלקוח הפוטנציאלי שמע על המוצר שלכם אבל כרגע הוא לא מעניין אותו, רוב הסיכויים שברגע האמת הוא לא יזכור אתכם. איך יוצרים פרסום שמשפיע לאורך זמן, שלא עולה הרבה ושמבטיח הכנסות עתידיות?

פרסמו את העסק שלכם בחוכמה

מוצרי פרסום הם מוצרים פשוטים ופרקטיים שחושפים את המוצר שלכם למגוון עצום של לקוחות פוטנציאליים. איך זה עובד? אתם בוחרים מוצר פרסומי ומטביעים עליו את שם העסק שלכם. המוצר הפרסומי הוא סוכן הפרסום הטוב ביותר בשבילכם. הוא יוצר בשבילכם חשיפה לכמות גדולה של אנשים בצורה עדינה ונעימה שלא גורמת להם להרגיש שפולשים למרחב שלהם. החשיפה הזאת אינה נגמרת כמו מודעת פרסום בעיתון שמושלכת לפח אחרי שהעיתון נקרא או באנר באינטרנט שנעלם אחרי שעוברים לאתר אחר. המוצר שאתם מוסרים ושעליו פרטי העסק שלכם מתנוססים גלויים ללקוחות הפוטנציאליים כל זמן שהמוצר קיים בשטח.

לצד החשיפה של העסק שלכם והיתרון שבשימוש בנתיב פרסומי זה, אתם הופכים חלק מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ללקוחות מרוצים מאוד הודות למוצר הפרסומי שחלקתם להם.

אילו מוצרים יפרסמו את העסק שלכם?

יש מגוון עצום של מוצרי קידום מכירות שיכול לשמש אתכם. בתהליך בירת המוצר קחו בחשבון את קהל היעד והלקוחות הפוטנציאליים ובמקביל התחשבו במוצר שלכם שאתם מפרסמים. כך תגיעו לתמהיל הנכון שיעזור לכם לבחור את המוצר המדויק שיעשה בשבילכם את העבודה. לאחר שתבחרו את המוצר, תדפיסו עליו את פרטי העסק שלכם וכך יהפוך המוצר לפרסומת חינם. הדפסה על מוצרים אינה תהליך מסובך. היא דורשת מכם לבחור את הטקסט הנכון להדפסה, את העיצוב והצבעים המתאימים ומשם, הדרך פשוטה ביותר.

איך מתחילים?

כחלק מתהליך שיווק המוצרים שהעסק שלכם עוסק בו, הגדירו מי קהל היעד שלכם ומה הצרכים שלו. כך תוכלו לבחור היטב את המוצר הפרסומי הנכון והטוב ביותר שישמש אותם ואתכם בעת ובעונה אחת. בהמשך, בחרו אילו פרטים אתם בוחרים להדפיס: שם העסק, סלוגן, לוגו, פרטי התקשרות וכד'. ולבסוף, בחרו בחברת פרסום המשווקת מוצרי פרסום. קחו בחשבון שאתם מחפשים מוצרים איכותיים ובחרו את החברה אשר תיתן לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם: שירות מהיר, אמין ואחראי. בסופו של תהליך תזכו לפרסום מצוין שיעזור לכם להגדיל את ההכנסות שלכם.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת