077-4000-926

קטגוריות עיקריות

מהי הדפסת משי?

הדפסת משי היא אחת משיטות הדפוס הפופולריות והמקובלות בכל העולם, אשר מאפשרת להגיע לתוצאות איכותיות ביותר בטכנולוגיה פשוטה יחסית, יעילה וקלה ליישום. מגוון השימושים של דפוס משי הוא עצום, מיצירות אומנות המיועדות לתצוגה במוזיאונים ועד להדפסה על מוצרי פרסום שונים.
הדפסת משי מתבססת על העברה של דיו אל משטח ההדפסה דרך רשת חוטים צפופה. בעבר, עד לאמצע המאה הקודמת, רשת חוטים זאת יוצרה מחוטי משי, ומכאן שמה של שיטת הדפוס. בתקופה האחרונה משתמשים לרוב בחוטי פוליאסטר. דפוס משי מבוסס על אטימת אזורים מסוימים על הרשת, בצורה כזאת שהדיו הסמיך אינו עובר דרכם. קיימות דרכים שונות לאטימה, ממריחת שעווה ועד לשימוש באמולסיה רגישה לאור. הדפסה צבעונית נעשית באמצעות מסננים שונים.
היתרון הגדול של דפוס משי על פני טכנולוגיות דפוס אחרות הוא שניתן לקבל הדפסים איכותיים על פני משטחים העשויים מחומרים שונים ומגוונים, כגון פלסטיק, עץ, בד, מתכת, נייר ואחרים. יתרון נוסף של השיטה הוא העובי הגדול של שכבת הצבע ביחס לשיטות דפוס אחרות, מה שמאפשר לקבל הדפסים עמידים במיוחד, שאינם דוהים ואינם מתקלפים במשך זמן רב. כאשר ההדפסה נעשית על גבי משטחים הנתונים לשחיקה או לשפשוף, כגון על גבי לחצנים של מקלדת או על גבי עט, ניתן להוסיף שכבה של בצבע אפוקסי עמיד במיוחד.

מגוון האפשרויות הרחב של הדפסת משי על גבי חומרים שונים הופך את הטכנולוגיה לשימושית ביותר למטרות מסחריות, ובאופן מיוחד למיתוג של מוצרים, שירותים או ארגונים. אחת המטרות של מיתוג היא פרסום, כלומר הכרה של המוצר או השירות על ידי הלקוחות הפוטנציאליים. אנחנו חיים במציאות של שפע כלכלי, בה הלקוח יכול להנות ממבחר רחב של מוצרים דומים. במציאות זו נדרש למצוא את הדרך אל קהל לקוחות רחב ככל שניתן. לכן חשוב ששם החברה והלוגו שלה יופיעו על גבי נשאים רבים ובהקשרים חיוביים. כאן נכנסת לתמונה הדפסת משי על גבי מוצרי פרסום.

מטרה נוספת של מיתוג, אותה הדפסת משי יכולה לשרת היטב, היא בידול והוספה של ערכים רגשיים למוצר. מרביתם של חפצים ואובייקטים הסובבים אותנו הם מוצרי מדף ילידי ייצור המוני. הדפסה של טקסט או תמונה על גבי מוצר סטנדרטי הופכת אותו ליוצא דופן ומיוחד, ובכך מקנה לו ערך מוסף בעיני המשתמש. כל מי שבחר או קיבל מתנה בחייו מכיר את התופעה: ספל רגיל יכול להיות מתנה רגילה, אך אותו הספל עם הדפסה צבעונית של תמונת בר השמחה הופך פתאום לשי ייחודי ונחשק. בצורה דומה ניתן למתג מוצרים ושירותים: הדפסה של שם החברה על גבי מוצרי פרסום איכותיים וחלוקתם לקהל היעד המוגדר, למשל, מערבת את ההנאה מהשימוש במוצר טוב עם ההזכרות החוזרת ונשנית בחברה ששמה מודפס על גביו.

לסיכום, הדפסת משי היא טכנולוגיה ליצירת הדפסים איכותיים ועמידים, אשר מאפשרת להפוך מוצרים טיפוסיים לייחודיים. לכן שיטת דפוס זו נחשבת לשימושית ביותר למטרות מסחריות של פרסום ומיתוג.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת