077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

מגנטים הפכו מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו. כמעט בכל בית וכמעט על כל מקרר ניתן למצוא אוסף מגנטים מגוון:
מגנטים של זיכרונות- שנאספו כמזכרות נוסטלגיות ממסעות ברחבי העולם, מגנטים של שמחה- שחולקו כמתנות חתונה לאורחים, או כמזכרת באירועים משמחים אחרים, ומגנטים של סידורים- מגנטים פרסומיים של חברות שונות, המהווים מוצרי קידום מכירות.

מגנטים משמשים אותנו להצמדת פתקים וחשבונות, מזכירים לנו את פרטי ההתקשרות עם בתי עסק ובעלי מקצוע מועדפים, הם עמידים לאורך זמן ואינם מתבלים ובמילים אחרות, מדובר במוצר מנצח עם כח, ופוטנציאל שיווקי עצום.
האפשרויות בתחום המגנטים הן אינסופיות – הם מגיעים בגדלים שונים, צורות וצבעים שונים, מחירם נמוך יחסית, הם זמינים בכמויות גדולות וכמובן, גולת הכותרת-  ניתן להדפיס עליהם טקסט או תמונה, בצבע או בשחור לבן, לעצבם ולהתאימם אישית לכל צורך, מה שהופך אותם הן למתנה פופולארית והן למוצר פרסום אטרקטיבי ומבוקש במיוחד.  

כמו כל מוצר מנצח, חברות רבות מציעות הדפסה על מגנטים, והופכות את הבחירה בחברה המתאימה למורכבת מעט.

כיצד תבחרו חברה להדפסה על מגנטים?
סקר שוק – כמו כל עסקה שאתם מבצעים, ערכו סקר שוק מקדים בין חברות המציעות שירותיהדפסה על מגנטים ובדקו מה כל חברה מציעה. ישנן חברות המתמחות בהדפסה, וישנן חברות המתמחות במוצרי קידום מכירות ומציעות מגנטים מודפסים כחלק ממגוון רחב של מוצרי פרסום. חברות שונות נבדלות בפרמטרים שונים כמו מחיר, איכות, שירות ומהירות תגובה, וזמן אספקה. הגדירו את הצרכים שלכם ואת הפרמטרים המשמעותיים ביותר, ובדקו איזו חברה מציעה את העסקה הכדאית ביותר עבורכם בשקלול הפרמטרים. 

בקרת איכות – חברות רבות מציעות שירותי הדפסה על מגנטים במחירים שונים, אבל נבדלות זו מזו באיכות ובגימור שהן מציעות. הדפסה על מגנטים דורשת מומחיות ולכן, עסקאות שנראות זולות במיוחד, עלולות לעלות בסיכומו של דבר ביוקר . הקפידו לבחור בחברה שמציעה הדפסה באיכות גבוהה ומבצעת בקרת איכות קפדנית, כדי להבטיח שתקבלו את המגנטים האיכותיים ביותר.    

שירות – רמת שירות הלקוחות שהחברה מעמידה לרשות לקוחותיה עושה פעמים רבות את ההבדל. כאשר מזמינים מגנטים כמתנות לחתונה לאורחים, מתנה ללקוחות או ככרטיסי ביקור, חשוב להיות רגועים שתקבלו מה שהזמנתם, בכמות שהזמנתם ובזמן. חשוב לוודא שהחברה שתבחרו לביצוע הדפסה על מגנטים מסוגלת לעמוד בכל הקריטריונים החשובים ולא תאכזב אתכם ברגע האמת.

מוניטין – חברה גדולה המתמחה במיתוג והדפסה על מוצרי פרסום, שבין לקוחותיה נמנות חברות מובילות, והיא בעלות מוניטין מבוסס, היא חברה שתוכל לבטוח בה ולהיות סמוך ובטוח שתספק מגנטים מודפסים ברמת גימור גבוהה, בדיוק בזמן לו התחייבה ותוך מתן ייעוץ מקצועי ושירות איכותי. אחרי הכל, על זה מבוסס מוניטין מוצלח.  
כשמדובר על מוצרי קידום מכירות ופרסום, או במתנה בעלת משמעות שתרצו שתשמר לטווח ארוך – בחירה של החברה שמספקת את המוצר היא קריטית. בחירה נכונה תבטיח כי תקבלו את המוצר האיכותי ביותר ובדיוק בזמן שאתם זקוקים לו.

 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת