077-4000-926

קטגוריות עיקריות

כיצד תבחרו מתנות אופטימאליות לעובדים, שיעמדו בתקציב החברה?

ההון האנושי הוא המשאב הכי חשוב בכל חברה. כדי לשמר, לפתח ולטפח אותו, צריך להשקיע בו, בין היתר, גם באמצעות תמריצים.
מתנות לעובדים נחשבות לתמריץ המסייע בחיזוק תחושת השייכות והנאמנות לארגון, בשיפור המוטיבציה ויכולת ההתמדה, בעידוד תחרות "בריאה" ועקב כך, גם בהעלאת התפוקות האישיות.
מתנות לחגים הן כבר חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של כל חברה עסקית, המכבדת את עצמה ואת עובדיה.
בדרך כלל, נהוג להעניק מתנות לעובדים (וגם מתנות ללקוחות ולספקים) בראש השנה ובפסח.
כאמור, חלוקת מתנות לאורך השנה (ימי הולדת, טיולים, טקסי הצטיינות, חתונה, לידה ועוד), תורמת הרבה הן לעובדים והן למעביד.

לא חייבים להשקיע תקציב גרנדיוזי, על מנת לפנק את העובדים ולהעניק להם תחושה טובה:
•מתנה אישית – מתנה אישית עם ערך סנטימנטלי (כדוגמת מסגרת של תמונה) בצרוף הקדשה מרגשת, בהחלט תעשה את העבודה. מומלץ לתת למנהלים הבכירים בארגון להעניק את המתנה, על מנת לחזק את הקשר ואת תחושת המשפחתיות והחמימות בחברה. תקופת החגים היא הזדמנות מצוינת "לשבור דיסטאנס" וגם לתת לעובדים תחושה שמעריכים אותם באופן אישי.

•מתנה מקורית – מתנה מקורית, חדשנית וייחודית, אשר בחירתה מבוססת על חשיבה יצירתית וגמישה, תעניק לעובדים את התחושה החיובית שחושבים עליהם קצת מעבר.... לכן, חשוב לבצע רישום ומעקב על המתנות שניתנו בשנים עברו, על מנת שיתאפשר גיוון וחידוש. כמו כן, כדאי לרכוש את המתנות מחברה גדולה ומבוססת, שתעניק היצע גדול ומגוון של מתנות, כולל "הצעקות האחרונות" בשוק.

•מתנה שימושית – אמנם אין צורך לרכוש מתנות יקרות כדי לשמח את העובדים בארגון, אך יחד עם זאת, חשוב שהן תהיינה שימושיות עבורם. ישנם מוצרים מוזלים רבים המיועדים לשימוש יום יומי, כמו, הדפסה על כוסות עם תמונה והקדשה אישית, מגבת רקומה ועוד. הדפסת לוגו החברה על מוצרים כאלו, תתרום בין היתר גם לחשיפה רחבה של החברה, הן בפני לקוחות קיימים והן בפני לקוחות פוטנציאליים.
•התאמה לצרכי העובדים – חשוב לפלח את העובדים, ככל שמתאפשר, על פי פרמטרים של מין, גיל, תחום עיסוק, תחביבים והעדפות אישיות. בחברות גדולות והטרוגניות, ניתן להציע לעובדים את האפשרות לבחור מתנה מבין כמה אופציות (שלוש עד ארבע אופציות של מוצרים בתחומים שונים). אפשרות הבחירה מעניקה להם תחושה טובה.

•משהו קטן ומפנק – לעיתים קרובות, דווקא הדברים הקטנים שמעניקים לעובדים בהזדמנויות שונות לאורך השנה, הם שעושים, מבחינתם, את ההבדל הגדול. סופגנייה בחנוכה, עציץ קטן עם ברכה מרגשת ביום ההולדת, מתנה קטנה המונחת על שולחנו של כל עובד בסיום פרויקט גדול ומאתגר ועוד ועוד.....

כולם אוהבים לקבל מתנות. עבור העובדים המסורים בחברה, לכל מתנה יש ערך מוסף. המתנה נותנת להם את ההרגשה שזוכרים אותם, מעריכים אותם ומוקירים את פועלם.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת