077-4000-926

קטגוריות עיקריות

כיצד מוצרי פרסום יכולים לסייע לעסק שלך?

כבעלי עסקים סביר להניח שאתם רוצים לחשוף את פועלכם בקרב לקוחות פוטנציאלים רבים ככל האפשר.
אחד הפרמטרים המהותיים להצלחת עסק, הוא שיווק ויחסי ציבור, תוך בניית "באזז" סביב המוצר או השירות אותו אתם כבעלי עסק מעניקים ללקוחותיכם בפועל וללקוחותיכם הפוטנציאלים - על כן מוצרי פרסום יכולים להיות הצעד הבא שלכם.

מדוע מוצרי פרסום
בעידן הנוכחי הפלטפורמות הפרסומיות אליהן ניתן לנתב חלק ניכר מהתקציב הפרסומי הן רבות ומגוונות לרבות: פרסום ממוקד לקוח ברשת האינטרנטית, רכישת שטחי פרסום במדיה הכתובה (עיתונים), תשדירים בהפסקת הפרסומות במדיה הטלוויזיונית , שלטי חוצות, פרסום ברדיו ועוד.
כשהאופציות רבות ומגוונות הבחירה באפיק הפרסומי לא תמיד פשוטה ועל מנת לחלק נכון את תקציב הפרסום, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים ופעמים רבות נכון להתייעץ עם בעלי מקצוע מתחום הפרסום, מה שמייקר באופן משמעותי את התהליך.

מוצרי פרסום הם דרך אפקטיבית ליצור חשיפה נרחבת. באמצעות הלקוחות בפועל והלקוחות הפוטנציאלים להם אתם מעניקים מוצר פרסומי, אתם משווקים את עצמכם בפועל.
במילים אחרות ניתן לומר כי הלקוחות שלכם, הם אלו אשר משווקים את פועלכם מבלי ששכרתם את שרותיהם המקצועיים. אז כיצד זה עובד הלכה למעשה?
אתם מחלקים (ללא עלות) מוצר פרסומי ללקוחות הרבים של בית העסק שלכם והם יוצרים את החשיפה. על גבי המוצר הפרסומי תטביעו את לוגו החברה, את פרטי ההתקשרות שלכם וכך כל מי שיבוא במגע עם מקבל המתנה, ייחשף לבית העסק שלכם.
ככל שתחלקו יותר מוצרי פרסום, כך תגיעו ליותר אזרחים שעתידים להיות חלק מלקוחותיכם בפועל.
מוצרי פרסום או בשמם הפופולארי יותר, מוצרי קידום מכירות, יכולים להיות אפקטיביים כל עוד השקעתם את המחשבה המקדימה הראויה לתהליך ונעזרתם בחברה מקצועית המתמחה במוצרי קידום מכירות.

יתרונות מוצרי קידום מכירות
מוצרי פרסום יכולים להוות עבור בית העסק שלכם קרש קפיצה מהותי ולהם יתרונות רבים ומגוונים:
* לקוח מרוצה – יתרון ראשון ומהותי הוא העובדה שמהרגע שהגשתם ללקוחותיכם מוצר פרסום כמתנה, הפכתם אותו אוטומטית ללקוח מרוצה. כל אדם אוהב לקבל מתנות ובעיקר אם אלו הן מתנות שניתנות לו מתוך מחשבה על רצונותיו, וכך אתם מצליחים במקביל לשמר כל לקוח.
* חשיפה מקסימאלית – במסגרת הענקת מוצר הפרסום ללקוח ועצם הידיעה כי בחרתם מוצר שימושי אשר ילך עם הלקוח המרוצה שלכם לאורך כל הדרך, הרי שיצרתם חשיפה. מרגע זה ואילך כל מי שיבוא במגע עם מקבל המתנה, יזכה לראות את שם בית העסק שלכם וכן הלאה.

מה הם מוצרי פרסום
מוצרי פרסום יכולים להיות כל מוצר שעל גביו ניתן להטביע את שם בית העסק שלכם, דרכי התקשרות, סלוגן ועוד. המוצרים יכולים להיות החל מתגי עובדים, דרך עטים, כובעים, בקבוקי יין, שוקולדים וכל מה שעולה ולא עולה על דעתכם.

לקבלת עזרה בבחירת מוצרי הפרסום המתאימים במיוחד לעסק שלכם – פנו אלינו עכשיו!

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת