077-4000-926

קטגוריות עיקריות

כיצד בוחרים מתנות לעובדים?

עובדים הם הנכס והמשאב החשוב ביותר עבור כל עסק וחשיבותם רלוונטית בכל תפקיד אותו משריין העובד.
הוכח מחקרית, כי עובדים אשר חשים שעבודתם מוערכת מצד מנהליהם, הופכים לויאליים למקום עבודתם ומתפקדים בפרודוקטיביות גדולה יותר.
אחת הדרכים להביע שביעות רצון מהעובד ולהעריך את עבודתו המקצועית, היא לקנות לו מתנות לחגים, או מתנות לסוף שנה.
כל עוד המתנות לעובדים נבחרות בתשומת לב מרבית וישנה תשומת לב לאיכות החומרים, כמו גם שימושיות המתנות, הרי שהעובד יחוש שעבודתו מוערכת וימשיך לתפקד באותו האופן ולעיתים אף יגביר את פועלו במהלך השנה הבאה.

כיצד בוחרים מתנה מתאימה לעובדים?
היצע המתנות שניתן לרכוש לעובדים, (בין אם אלו מתנות לסוף שנה ובין אם אלו מתנות לחגים), הוא רב ומגוון ועל כן המשימה אינה פשוטה וצריכה להתבצע באופן מבוקר על פי קריטריונים מוגדרים מראש.

• למה מתנות בעצם ולא תלושים? כאשר אנחנו נמצאים בדילמה הזאת רצוי לחשוב מה ייתן לנו כחברה את האפקט המרבי לאותו התקציב שאנו מתכוונים להשקיע. כאשר המתנה היא אישית ובעלת ערך אמוציונאלי היא גורמת למקבל המתנה להתרגשות בקבלת המתנה ובכל שימוש בה, הרבה יותר מאשר קבלת תלושים שאין להם ערך רגשי.
חשוב לעצמך - מה זכור לך יותר? הכסף שקיבלת מאחותך / אחיך ליום ההולדת, או מתנה ממשית (בגד, גאדג'ט) שרצית לעצמך ובכל פעם מחדש גורמת לך לאושר?

• הגדרת תקציב - צעד ראשון שנכון לגבש, הוא את הגדרת התקציב שאתם מקצים למטרה נעלה זו.
בחיפוש אחר מתנות לעובדים, יציעו לכם מגוון רחב של אופציות ואפשרויות במחירים שונים. קחו בחשבון כי ככל שהתקציב שהנכם מקצים לקניית המתנות הוא גבוה יותר, כך תוכלו לקנות מתנות ברמת איכות משובחת יותר או חבילות שי משודרגות ואיכותיות משמעותית מאשר עם תקציב נמוך יותר.

• אפיון העובדים – בשורה התחתונה מתנות לחגים או מתנות לסוף שנה, צריכות להיות שימושיות עבור העובד, כך שלא נכון להעניק לעובד מתנה רק כדי לצאת כדי חובה. על כן בדקו את הסטאטוס של כלל העובדים טרם קניית המתנות - לרבות מהו טווח הגילאים שלהם, מהו מצבם המשפחתי ועוד.

• גיוון - היו ערניים למתנות אותן חילקתם בשנים שעברו, על מנת שלא ייווצר מצב שרכשתם השנה את מה שכבר הענקתם לעובד בשנים שעברו. נהוג ומומלץ ללכת על נושא כמו נופש ופנאי ולרכוש בכל חג חלק מאותה חבילה גדולה - למשל צידנית עם יין וממתקים, בחג לאחריו כיסאות קמפינג ושמשיה ולאחר מכן חבילת משחקים לשטח וכו' ובכך ניתן להתגבר על החשש לגבי הצורך לגוון עם משהו שטרם נעשה. כמו כן מומלץ לבחור מתנות לכל המשפחה כי הן מתנות שתמיד מתקבלות בברכה ומאפשרות למקבל המתנה להיזכר במי שהעניק לו את המתנה.

• כשרות – אם בחרתם להעניק מתנות לעובדים אשר קשורות לדברי מאכל, הקפידו לוודא כי הן עומדות בתנאי הכשרות המקובלים, לרבות כשרות בד"ץ במידה והעובדים בחברתכם שומרי מסורת וכשרות.

• עדיף יותר מאשר פחות – לאחר שבחרתם את המתנות הרלוונטיות עבורכם, רכשו כמות מתנות גדולה יותר מכמות העובדים בחברתכם, על מנת שלא ייווצר מצב בו אחד העובדים לא יזכה לקבל את המתנה.

• קנייה חכמה - את המתנות רכשו דרך משווק מוצרי מתנות מתאים ולא דרך חנות, כך תצליחו לשלם מחירים זולים יותר עבור המוצרים אותם תרכשו.

• ברכות – מתנות לחג חשובות עבור העובד, אך אל לכם לשכוח לצרף לכל מתנה ברכת חג אישית ממכם אליהם – לעיתים הברכה עושה את ההבדל ממתנה "סתמית" למתנה מושקעת שהעובד מרגיש גאה לקבל.

אילו מתנות ניתן לרכוש?
אם החלטתם לרכוש מתנות לעובדים, בין אם אלו מתנות לסוף שנה ובין אם אלו מתנות לחגים, כדאי שתכירו את המגוון הרחב שהינכם יכולים לרכוש. ישנן מתנות שמתאימות לכל קהלי היעד, בין אם אלו נשים או גברים, בכל טווחי הגילאים (25-60), אשר אותן ניתן לרכוש בכל אחד מימות השבוע בהתאם לשעות העבודה (8:00-18:00).

המתנות יכולות להיות כלי כתיבה ממותגים, מוצרי קיץ שונים, מתנות לכל חג מחגי ישראל, מתנות למנהלים, גימיקים, אטרקציות ועוד.
את המוצרים רכשו בחברה גדולה ומבוססת, אשר משכילה להעניק שירות לקוחות איכותי ולה מגוון מוצרים נרחב.
חשוב לבדוק מראש כי המקום ממנו אתם מזמינים אמין ואינו עסק של בן אדם אחד - הכי מאכזב לגלות ברגע האחרון שלא הכינו את המתנות שלכם ועוגמת הנפש גדולה.

מהי המתנה הכי מגניבה שאי פעם קיבלתם במסגרת העבודה?

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת