077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

מוצרי פרסום מהווים כלי אפקטיבי להגדלת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים, לחיזוק המותג ולהעלאת היקף המכירות בחברה.
מתן מתנה ללקוחות קיימים ו/או פוטנציאליים היא חלק אינטגראלי מהאסטרטגיה השיווקית של מרבית החברות העסקיות.

טיב המוצר הנבחר ואיכות ההדפסה יקבעו במידה ניכרת את האפקטיביות של השימוש במוצרי קידום מכירות.

למעשה היום ההתלבטות מתמקדת בין הדפסת משי (הדפסה בעזרת רשת חוטים צפופה, המאפשרת העברת צבעים בדומה לשבלונה) להדפסה דיגיטלית (הדפסת האינפורמציה ישירות מהמחשב).
מדובר בשתי שיטות הדפסה איכותיות, כאשר לכל אחת מהן יתרונות ייחודיים.

ישנם כמה פרמטרים חשובים עליהם צריך לשים דגש, טרם הבחירה בין הדפסת משי להדפסה דיגיטלית:

· עמידות ההדפסה – שתי השיטות מצטיינות בהדפסה איכותית ובעמידות גבוהה לאורך זמן רב– לא דוהה, לא מתקלפת ולא נסדקת. דפוס המשי מאפשר גם עמידות בתנאי חוץ ובתנאי סביבה קשים – שמש, חום, קור, מגע עם חומרים כימיים, שמנים ועוד. מסיבה זו, משתמשים פעמים רבות בהדפסת משי לשלטי חוצות, למדבקות אחריות ולתמרורי הוריה. ההדפסה נשמרת לאורך שנים ולא נדרשת כלל פעולת תחזוקה שוטפת.

· סוג החומר עליו מתבצעת ההדפסה– אחד היתרונות הדומיננטיים של הדפסת משי, נעוץ בעובדה שהיא מאפשרת הדפסה איכותית ועמידה על חומרים מכל סוג ובכל צורה. היא עובדת כמו שבלונה, בכך שהיא מבדילה בין החלק המיועד להדפסה לבין החלק המיותר. מסיבה זו היא מתאימה להדפסה על נייר, בד, זכוכית, פלסטיק, ברזל, עץ, חומרים שטוחים, חומרים עגולים, חומרים מחודדים ועוד. ניתן להשתמש בה ביעילות להדפסת מוצרי פרסום שונים, כדוגמת חולצות, כובעים, כוסות, תיקים וכו'.
הדפסה דיגיטלית, לעומת זאת, מתאימה יותר לנייר, קנבס, מדבקות, עמדות תצוגה ועוד

· מהירות הדפסה– הדפסת משי איטית באופן משמעותי משיטת ההדפסה הדיגיטלית. בדפוס משי, העובד כמו שבלונה, כל צבע מודפס בנפרד ורק לאחר הייבוש, ניתן לעבור לצבע נוסף.
בניגוד להדפסה הדיגיטלית שעובדת במהירות כמו פס ייצור, העבודה עם דפוס משי מדמה יצירה של אומן או צייר. בשיטה זו נדרשת מקצועיות, מיומנות ודייקנות רבה, אך תוצאות ההדפסה הן מרהיבות, אטרקטיביות וייחודיות.

· כמויות הדפסה– כיוון שהדפסת משי דורשת זמן ביצוע והכנה ארוך ומורכב, היא פחות מומלצת לכמויות קטנות של מוצרי פרסום או מוצרי קידום מכירות. לכן, במידה שנדרשות כמויות קטנות, כדאי לבחור בהדפסה דיגיטלית. לעומת זאת, אם תידרשנה כמויות גדולות של מוצרים, אזי הדפסת משי משתלמת וכדאית מבחינה כלכלית.

· מספר צבעים– כאמור, בהדפסת משי, צריך להשתמש בגלופה שונה עבור כל צבע. הדפסה במספר רב של צבעים הינה יותר מורכבת בהשוואה להדפסה דיגיטלית. יחד עם זאת, היתרון של דפוס משי, בא לידי ביטוי בעובדה שניתן להדפיס גם צבע לבן.

מומלץ להתייעץ עם חברות מקצועיות העוסקות בייצור ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות, על מנת להבטיח בחירה נבונה של שיטת ההדפסה, שתשרת את המטרות השיווקיות של הארגון. 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת