077-4000-926

קטגוריות עיקריות

הדפסת לוח שנה ממותג – כבר מזמן לא רק לסוכני ביטוח

גם אם אתם נוקטים בכל השיטות העדכניות והחדישות ביותר של שיווק מוצרים, החל משיווק ברשתות חברתיות וכלה בפרסום ויראלי, אנחנו רוצים להציע לכם דווקא שיטה מסורתית יותר, אך יעילה לא פחות. במאמר זה אנחנו נספר לכם כיצד
הדפסת לוח שנה ממותג תעזור לכם לקדם את העסק שלכם, וגם ניתן לכם מספר טיפים לעיצוב לוח שנה ממותג.

מהם היתרונות של הדפסת לוח שנה ממותג ככלי לקידום העסק שלכם?

• שיווק לאורך כל ימות השנה – לוח שנה הוא אחד מאותם פריטים בבית אשר אנחנו נחשפים אליהם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. ברוב המקרים אנחנו אפילו לא עושים זאת בצורה מודעת, אך מה שבטוח הוא שהמסרים שמוטבעים על הלוח חודרים לתודעה שלנו בצורה כזו או אחרת. אתם בוודאי יכולים לנחש כיצד זה יכול להועיל לעסק שלכם.

• כולם משתמשים בלוח שנה – אין אחד מאיתנו שאין לו לוח שנה אחד בבית, אם לא יותר מכך. למעשה, אנשים רבים מפזרים לוחות שנה בכל רחבי הבית: בחדר השינה, בסלון ואפילו בשירותים. מפני שמדובר על מתנה שימושית שמביאה תועלת, אתם יכולים להיות בטוחים למדי שאף אחד לא יסרב לקחת מכם לוח שנה ממותג במתנה.

• השפעה ישירה – מעבר לכך שלוח שנה הוא פריט אשר כל בני הבית נחשפים אליו עשרים וארבע שעות ביממה, פעמים רבות לוח השנה ממוקם באותם המקומות אשר בהם הלקוחות הפוטנציאליים מקבלים את ההחלטות הצרכניות שלהם. פירוש הדבר שייתכן שהלקוח הפוטנציאלי יבחר לקנות מכם רק מפני שנחשף ללוח השנה שלכם בזמן שחשב על קניית מוצר מסוים, וגם ייתכן שלוח השנה יזכיר לו שהוא זקוק למוצר שלכם.

• לוחות שנה מתאימים בתור
מתנות לעובדים
– הדפסת לוח שנה תעניק לכם יתרונות רבים בכל הנוגע לקידום העסק שלכם, אך בנוסף על כך אתם יכולים לנצל את ההזדמנות ולהעניק לוחות שנה גם בתור מתנות לעובדים שלכם. כפי שצוין קודם, קרוב לוודאי שאף אחד לא יסרב לקבל לוח שנה בחינם, ואם זו הזדמנות עבורכם להראות לעובדים שאתם מעריכים אותם, הרי זה מבורך.

כיצד לעצב לוח שנה ממותג ככלי עבור שיווק מוצרים?

• תבחרו עיצוב ייחודי ומעניין – אם אתם רוצים לעשות רושם ושיזכרו אתכם, אינכם יכולים פשוט לחלק לוח שנה פשוט ומשעמם ללקוחות שלכם או בתור מתנות לעובדים. השקיעו מעט מחשבה ותבחרו בנושא עיצובי מעניין שימשוך את העין ויסקרן את המחשבה.

• תנו מידע מועיל – כדי שלוח השנה שלכם יספק ערך מוסף, מומלץ לכלול מידע מועיל, ורצוי שיהיה זה בתחום שקשור לעסק שלכם. למשל, אם יש לכם מסעדה, אתם יכולים לכלול מתכונים בהתאם לחגים והמועדים השונים לאורך השנה.

• נצלו את שטח הפרסום – אתם יכולים לפרסם מבצעים שנתיים או עונתיים על גבי לוח השנה, או אפילו לציין מבצעים בימים מסוימים לאורך השנה שיהיו בלעדיים למי שקיבל את לוח השנה במתנה.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת