077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

אתם עסק חדש ששואף להגדיל את המודעות למותג או למוצרים או להגדיל את נפח המכירות? השקתם מוצר חדר שאתם רוצים להחדיר לתודעה? אתם עסק ותיק שמחפש דרך לשמור על קשר רציף עם לקוחותיו ולהישאר היטב במודעות שלהם? אתם מאמינים שהעובדים שלכם הם השגרירים הטובים ביותר שלכםמוצרי קידום מכירות  הם פתרון נפלא - פרקטי, ארוך טווח וכרוך בעלות נמוכה משמעותית מדרכי פרסום חלופיות.   

תיקים ממותגים עשויים להיות מוצרי הפרסום האולטימטיביים.

למה דווקא תיק?
קודם כל כי הוא אחד ממוצרי קידום המכירות הפרקטיים שקיימים. כולנו אוהבים תיקים ויותר מכך, כולנו זקוקים לתיקים. תיק טוב הוא שימושי תמיד, נשמר לטווח ארוך, וכאשר עושים בו שימוש, עוד ועוד אנשים נחשפים אליוהדפסה על תיקים, מאפשרת חשיפה גבוהה מאוד ללוגו החברה, למוצר, או לכל מסר פרסומי אחר שתבחרו להדפיס על התיק.

שנית, ישנם סוגי תיקים רבים כל כך, במגוון רחב של גדלים, סגנונות וצבעים, המותאמים למטרות שונות, כך שניתן לקלוע לטעם ולצרכים של קהלי יעד מגוונים ולהתאים תיק ממותג לכל גיל וכל תחום עיסוק. כיום ניתן לבצע הדפסה על תיקים מכל סוג כמעט- תיקי גב, תיקי צד, תיקים למחשב נייד, תיקי סטודנטים, תיקי ספורט ופנאי, תיקי נסיעות, תיקי איפור ועוד ועוד.

וכמובן, ישנן אינספור הזדמנויות לקדם את המותג או החברה שלכם באמצעות תיקים ממותגים- כנסים ותערוכות הם הזדמנויות מושלמות לשמח את המשתתפים בתיק מודפס פרקטי, או לצייד בו את העובדים שמייצגים את החברה, באירועי חברה ניתן לחלק תיקים המותאמים לסוג הקהל המשתתף באירוע, תיקים מודפסים יכולים להיות מתנה פרקטית ונהדרת עבור העובדים או הלקוחות שלכם. 

להלן טיפים לבחירה מושלמת של תיק ממותג: 

התאמה של סוג התיק לקהל היעד – המטרה היא הרי שמקבל המתנה ישתמש בה כמה שיותר ולכן חשוב לאפיין את הלקוחות לפני שבוחרים תיק בעבורם- מה טווח הגילאים שלהם? מה תחום העיסוק שלהם או תחומי העניין שלהם?  

התאמה של התיק לאופי האירוע– ההזדמנות בה אתם מחלקים את התיק חשובה מאוד לבחירת סוג התיק המתאים.  האם אתם מחלקים את התיק כמתנה בכנס עסקי או תערוכה? אם כן, מומלץ לחלק תיקי מסמכים, מחלקים תיקים באירוע ספורטיבי? תיק ספורט ממותג הוא הבחירה הטובה ביותר. מחלקים תיקים ממותגים כמתנה לחג? בחרו דווקא בתיקי פנאי.  

התאמה לטרנדים – חברות רבות משתמשות היום בהדפסה על תיקים לצורך קידום מכירות, וכולנו קיבלנו לא מעט תיקים ממותגים בהזדמנויות שונות. חלקם שימשו אותנו רבות וחלקם נשארו קבורים עמוק בארון או גרוע מכך, הושלכו לפח.
תיק אופנתי ונח לשימוש, ממכסם את הסיכויים שהלקוחות שלכם יאהבו אותו, ויעשו בו שימוש שוב ושוב. 

הקפדה על מוצר איכותי – לא משנה באיזה סוג תיק בחרתם, אל תתפשרו על האיכות. מוצרי פרסום אופטימאליים, הם כאלה המלווים את הלקוח לזמן ארוך. התיק הטרנדי ביותר, שעונה בצורה המושלמת לצרכיו של הלקוח, לא יממש את מלוא פוטנציאל קידום המכירות שלו אם יישחק במהירות, או ההדפסה תימחה תוך זמן קצר.

הדפסה על תיקים היא הזדמנות לקידום מכירות נהדר עבור כל עסק, מכל סוג ובכל סדר גודל.

פרסום 10 מציעה מגוון רחב של תיקים מודפסים מסוגים שונים, שעוברים בקרת איכות קפדנית. 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת