077-4000-926

קטגוריות עיקריות

הדפסה על מגנטים - בשביל מה צריך את זה?

כיום כל בית עסק שמכבד את עצמו, צריך להיעזר בכלים פרסומיים שונים, על מנת לקדם את הצלחתו.
מטרת הפרסום היא ליצור מודעות והיכרות עם המותג/שירות, להגיע ללקוחות הרלוונטיים (קהל היעד) ולהגדיל את נתח השוק.

הדפסה על מגנטים נחשבת לשיטת פרסום אפקטיבית, נוחה וחסכונית.

הדפסה על מגנטים – יתרונות שיווקיים ופרסומיים:

• בניגוד לפליירים, לברושורים ולניירות האחרים, שדינם להתעופף באוויר או להיזרק לפח, המגנטים יתפסו מקום של כבוד במקרר המטבח של הלקוחות הקיימים / פוטנציאליים שלכם.
המגנט של העסק שלכם יתנוסס בגאון על המקרר ויהיה חשוף ונגיש באופן תדיר, הן לבני הבית והן לאורחים מבחוץ.
כך הוא ייחרט בתודעה של הלקוחות ויישלף לזיכרון הפעיל שלהם ב"רגע האמת" – הרגע בו הם מגלים שהם זקוקים לשירות שלכם.

• הדפסת מגנטים נחשבת לשיטת פרסום זולה ופשוטה לביצוע. מרבית החברות העוסקות בשיווק מוצרי פרסום, תאפשרנה לכם להדפיס כמויות גדולות של מגנטים במחירים מאוד נוחים.

• מגנטים איכותיים עמידים לאורך זמן ואינם מתבלים (בניגוד לניירות למיניהם).

הדפסה צבעונית על מגנטים מושכת את העין ואת תשומת ליבם של הלקוחות. אתם יכולים לעצב את המגנטים שלכם, בהתאם לאופי החברה, למסר השיווקי/פרסומי, לקהל היעד ולפרמטרים נוספים, אותם תרצו לקחת בחשבון. העיצוב והצבע ימשכו את הלקוחות לקרוא את התוכן שבחרתם לכתוב על המגנטים.

• מגנט יכול להיות גם כרטיס הביקור של העסק שלכם. כרטיס ביקור בלתי מתכלה, שיוצמד למקרר ויהיה נגיש ללקוחות ולספקים של החברה.

הדפסה על מגנטים – למי זה מתאים?

אם בעבר, חשבנו שמגנטים הם כלי פרסומי לחברות קטנות ואנונימיות, כדוגמת שירותי אינסטלציה ופיציריות שכונתיות, הרי שכיום, אנו מודעים ליתרונות השיווקיים שלהם גם עבור חברות גדולות ומבוססות.
להדפסת מגנטים יש כוח שיווקי ותדמיתי עצום, שכדאי לנצל למינוף והצלחת העסק בכלל ולהגדלת המכירות בפרט.

קיימים מס' מוצרי מגנט רלוונטיים לצורך קידום מכירות:

- מגנט משולב דפי ממו / רשימת קניות
- לוח שנה מגנטי
- לוח מגנטי מחיק שולחני, לתלייה על קיר ולמקרר

הדפסה על מגנטים – כיצד תעשו זאת כפי שצריך

• יש לבצע סקר שוק בין החברות, הנותנות שירותי הדפסה על מגנטים ולבחור את העסקה הכי כדאית (מחיר אטרקטיבי, תוספת של למינציה מבריקה כדי למנוע בלאי, מהירות תגובה וזמן אספקה מהיר).

• מומלץ לבחור בחברה גדולה, המתמחה במיתוג ובהדפסה על מוצרי פרסום. בחירה של חברה מבוססת עם מוניטין, תבטיח שהמוצר המוגמר שלכם (המגנטים) יהיה באיכות גבוהה.

• התאימו את העיצוב והצבע במגנט לסוג העסק, לקהל היעד שלכם, למסר השיווקי שאתם מעוניינים להעביר וכו' (מומלץ להתייעץ עם מומחים מתחום הפרסום לגבי התאמת העיצוב).

• הדפסה צבעונית ועיצוב חדשני ימשכו, כאמור, את תשומת ליבם של לקוחותיכם לקרוא גם את התוכן המילולי.

הדפסה על מגנטים נחשבת לאחת הדרכים היעילות לפרסום, שיווק ושימור לקוחות. העובדה שהיא זולה ונגישה הופכת אותה לאטרקטיבית, הן עבור בתי עסק קטנים והן עבור בתי עסק גדולים יותר.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת