077-4000-926

קטגוריות עיקריות

הדפסה על מגבות - מתנה אישית לעובדים שלך

כיום, כל חברה שמכבדת את עצמה, מעניקה לעובדיה, אחת לתקופה (לפחות בחגים ובימי הולדת) מתנות, המביעות את ההערכה על פועלם ועל תרומתם האישית לארגון.

מחקרים מלמדים כי הענקת מתנות במקום העבודה משפרת את המוטיבציה, את שביעות הרצון ואת תחושת ההשתייכות של העובדים לארגון וכפועל יוצא מכך, גם את תפוקותיהם האישיות. עוד מלמדים המחקרים כי מרבית העובדים מעדיפים לקבל מהמעסיקים מתנה אישית, על פני שוברי קניה.

עובדים מרוצים ושבעי רצון הם בבחינת הנכס הכי חשוב בחברה.
הדפסה על מגבות הינה דרך מצוינת לשמח את עובדיך היקרים ולהעניק להם מתנה בלתי נשכחת, כתוספת למתנת החג או כמתנת יום הולדת:

מתנה אישית - מגבת מודפסת נחשבת למתנה אישית עם ערך סנטימנטלי. מתנה אישית כזו מחזקת את הקשר האישי והרגשי בין העובד למעביד. ניתן להעניק לכל עובד ביום ההולדת מגבת מודפסת עם התמונה שלו, בצרוף הקדשה אישית.

מתנה שימושית – מגבת מודפסת היא דוגמה קלאסית למתנה אישית וייחודית עם ערך מוסף. שהרי כולם משתמשים במגבות בשגרת היום יום – מגבת רחצה, מגבת ידיים או מגבת חוף ססגונית בעונה החמה של הקיץ.

מתנה ייחודית – חברות גדולות ומבוססות, המתמחות בשיווק מתנות ומוצרי פרסום, מציעות מגוון עצום ומרשים של מגבות איכותיות, המודפסות בשיטות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. מגבות עם הדפסה דיגיטאלית, מגבות רקומות, מגבות עם הדפסה צבעונית, המשלבת פונטים מיוחדים ועוד ועוד.

מדוע כדאי לך להעניק מגבות מודפסות, כמתנה אישית לעובדים?

אמצעי פרסום יעיל – יש לך אפשרות להפיק רווח אישי מהמתנות שאתה מעניק לעובדיך. חלוקת מגבות עם לוגו החברה תגביר את החשיפה של הארגון, שירותיו ומוצריו וכפועל יוצא מכך, תגדיל גם את נתח השוק. כאמור, מגבות הן מוצר שימושי ולכן, החשיפה אליהן היא נרחבת. כך למשל, מגבת חוף מודפסת עם לוגו החברה תיצור חשיפה גדולה מאוד בעונת הקיץ.

מחיר אטרקטיבי – הדפסה על מגבות היא דרך נהדרת לשמח את העובדים ולהגביר את שביעות רצונם, מבלי להשקיע עלויות גבוהות. ניתן להזמין מחברות פרסום כמויות גדולות של מגבות מודפסות במחירים ריאליים וסבירים ביחס למתנות אחרות.

איפה מזמינים מגבות מודפסות?

• כידוע, מתנה איכותית ממתגת את החברה גבוה יותר, בעיני העובדים. על מנת לוודא שהמגבות תהיינה איכותיות ונעימות ושההדפסה תהייה עמידה לאורך זמן, חשוב להזמין את המתנות רק מחברות גדולות, המקפידות לבצע בדיקות איכות קפדניות לכל המוצרים שהן משווקות.

• כיוון שמדובר בכמות גדולה, יש לוודא שהחברה, המשווקת את המגבות, יכולה לספק את ההזמנה תוך מספר ימים (יומיים – שלושה). רמת השירות של העובדים בחברת הפרסום וזמן התגובה שלהם מהרגע שפניתם אליהם, הם מדד אפקטיבי לבחינת איכות הארגון ומוצריו.

אין עובד שלא אוהב לקבל מתנות. מגבת מודפסת היא אחת המתנות היחידות שיש קונסנזוס לגביה. שכן, היא נחשבת למתנה אישית, ערכית, סנטימנטאלית ושימושית.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת