077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

כולנו מכירים את הסיטואציה הזו בבוקר, במיוחד בבקרים של חורף- תכננו לקום מוקדם, להספיק לשתות את הקפה של הבוקר בנחת, ובסוף מוצאים את עצמנו מתקשים לצאת מהמיטה, וברגע האחרון רצים לאוטועם שקית זבל, מפתחות וטלפון, כשכוס הקפה שכה ערגנו אליה נשארה מיותמת על השיש.

בדיוק בשביל אנשים כמונו, נועדו הכוסות התרמיות. הן שומרות על חום הקפה (או כל משקה אחר) לשעות ספורות או כאשר יוצאים לנסיעות ארוכות, וכשהן יפות, יש להן קסם מיוחד והן מחממות את הלב, לא רק את הגוף.  
 
כוסות תרמיות אם כן, הן המתנה המושלמת לחורף, לאנשים שבאמת רוצים לשמח, שחושבים על הצרכים האמיתיים שלהם, כמו העובדים שלכם, למשל.

מה הופך מוצרי פרסום למתנה מושלמת? 

עבור החברה, מהווים מוצרי פרסום כלי שיווק ומיתוג מצוין- אלה מוצרים ממותגים בהתאמה אישית, עליהם מודפס לוגו או סלוגן החברה, פרטי ההתקשרות, או מסר שיווקי אחר.
עבור מקבל המתנה, מדובר בצ'ופר, או במוצר פרקטי או מפנק שנעים לקבל.
זו הסיבה שמתנה ממותגת חייבת להיות בעלת ערך מוסף. מוצרי קידום מכירות כשלעצמם עלולים להיות לא שימושיים ולכן לא יעילים במקרה הטוב, או לגרום ללקוח או העובד שלך להרגיש מרומה במקרה הרע.
כי מה מרגיז יותר מלקבל מתנה לא שימושית שרק מנסה למכור?

לכן, יש לשים דגש על הצד הפרקטי של מוצרי הפרסום, ולדאוג לפנק את העובדים במוצרים יעילים, שימושיים וגם כייפיים.  
כאשר מתאימים את המתנה לעובדים, הם מרגישים שהקדשתם מחשבה אמיתית להם ולצרכים שלהם, ומעבר לעובדה שהם שמחים במתנה באמת, הם גם עושים בה שימוש שוב ושוב, וזו הרי אחת המטרות החשובות במוצרי קידום מכירות-   
לייצר חשיפה חוזרת ונשנית לאורך זמן, לחברה או המוצר שלכם, העדפה ונאמנות עובדים ולקוחות.

איך הדפסה על כוסות תרמיות עושה עבורכם את כל זה? 

זה פשוט. כוסות תרמיות הן מוצר שימושי ומפנק ביותר, ודאי עבור עובדים עסוקים שמנסים לייעל את זמנם מבלי לוותר על פינוקים. העובדים שלכם ישתמשו בכוסות התרמיות המודפסות כל הזמן- בדרך לעבודה, בטיולים של סוף השבוע ובעצם בכל זמן בו ירצו שתייה חמה ששומרת על טמפרטורה ונשארת טעימה.
הדפסה על כוסות תרמיות מבטיחה שהפעם, תקלעו בול לצרכים של העובדים- הם ירגישו שחשבתם עליהם, הם יקשרו את החברה עם תחושה ביתית, חמימה ומפנקת, הם ישוויצו במתנה בפני הקרובים להם

כוסות תרמיות אם כן, הן ממוצרי הפרסום המושלמים. אנחנו, בפרסום 10, מציעים לכם מגוון של כוסות תרמיות איכותיות וממותגות- כוסות תרמיות מנירוסטה או מפלסטיק, כוסות תרמיות מותאמות לרכב- מה שמתאים להעדפות שלכם ושל העובדים שלכם. כאשר בוחרים מוצרי פרסום, חשוב להקפיד על איכות המוצר וההדפסה, על מנת להבטיח שהמוצר ישרת את המטרה לאורך זמן.  אנחנו מבטיחים שההדפסה על הכוסות התרמיות היא הדפסה איכותית ביותר, שתבטיח פינוק לעובדים שלכם לטווח ארוך.
 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת