077-4000-926

קטגוריות עיקריות

 

האם גם אתם לפעמים מרגישים שכל ניסיונות השיווק והפרסום שלכם אינם מצליחים להתמודד מול מאמציהם של כל המתחרים שלכם? עם עונת הקיץ אשר ממשמשת ובאה עלינו לטובה, אנחנו רוצים להזמין אתכם לשקול בחיוב את האפשרות של הדפסה על כובעים כאסטרטגיה מקורית ויעילה של שיווק מוצרים ושל מיתוג העסק שלכם באופן כללי.

מהם חלק מהיתרונות הרבים של הדפסה על כובעים?

· שיווק מוצרים בזול – אחד מן היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של שיטת שיווק מוצרים באמצעות הדפסה על כובעים, הוא שמדובר על שיטה זולה במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרכוש כמות גדולה של כובעים (בגדלים ובעיצובים שונים*, וכעת כל שנותר לעשות הוא לפנות לחברה המספקת שירותי הדפסה על כובעים ואתם מוכנים לצאת לדרך. לעומת שיטות פרסום אחרות, כמו למשל רכישת שטח פרסום בעיתון או אולי כמה שניות שידור לג'ינגל ברדיו, אתם תחסכו הון תועפות אותו תוכלו להשקיע בפיתוח העסק שלכם.

· חשיפה מקסימלית – כובעים הם אחד מפריטי האופנה הנפוצים ביותר בעונת הקיץ, ובפרט כאשר מדובר על עונת הקיץ במדינת ישראל. מפני שאנשים רבים נוהגים ללבוש כובעים בקיץ, זו ההזדמנות שלכם להכות בברזל בעודו חם ולהתחיל לייצר מוצרי פרסום שיסייעו לכם בקידום העסק שלכם.

· מתן ערך מוסף – הדפסה על כובעים, לעומת מגוון רחב של שיטות אחרות של שיווק מוצרים, מעניקה לאדם ערך מוסף. תחשבו על זה: במקום לשלם כסף רב על עיצוב פלאייר, כתיבתו, הדפסתו והפצתו רק כדי שיושלך לפח שניות אחדות לאחר שהאדם נחשף אליו, אתם יכולים להשתמש בחפצים שימושיים ויומיומיים בתור מוצרי פרסום, ועל ידי כך להבטיח שהאדם ישתמש בהם ועל ידי כך ייחשף למסר השיווקי שלכם במידה מוגברת.

· פרסום עונתי – יש לא מעט שיטות של שיווק מוצרים, אך אחד מן היתרונות של מוצרי פרסום כמו כובעים עם הדפסה, הוא שיש לכם הזדמנות פז לצאת בקמפיין פרסום עונתי. במקום לבחור במסר שיווקי חד גוני שחוזר על עצמו לאורך כל השנה, שימוש בכובעים מסוג אחד לעונת הקיץ וכובעים מסוג אחר לעונת החורף יאפשר לכם לשנות את המסרים השיווקיים שלכם בהתאם וכך האנשים שייחשפו אליהם יוכלו לספוג אותם טוב יותר.

שני טיפים לגבי שימוש יעיל בכובעים בתור מוצרי פרסום

· התאמת הכובע לעונה – כפי שנכתב קודם לכן, הדפסה על כובעים מאפשרת לכם לייצר מוצרי פרסום לפי עונות השנה. מומלץ לרכוש כובעי מצחייה או כובעים רחבי שוליים לעונות החמות יותר וכובעי צמר לעונות הקרות יותר, תוך כדי התאמת המסר השיווקי לעונות השונה.

· ניסוח מסר מתומצת ויעיל – מפני שכובעים עם הדפסה מהווים מעין לוח חוצות בזעיר אנפין, מומלץ בחום לנסח מסר שיווקי שיקלע למטרה. חשוב לבחור במסר ענייני ומושך, והכי חשוב – מסר שיניע את האדם לנקוט בפעולה מסוימת.

 

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת