077-4000-926

קטגוריות עיקריות

איך תדע שמצאת את המקום הנכון להדפסה על כובעים?

מוצרי פרסום וקידום מכירות הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית של החברה שלך.
מחקרים מוכיחים כי יעילותם השיווקית והפרסומית לא נופלת מרמת האפקטיביות של ערוצי פרסום גדולים יותר, כדוגמת טלוויזיה, רדיו, עיתון ושלטי חוצות.
את מוצרי הפרסום חשוב לבחור בהתאם למטרות השיווקיות והפרסומיות של החברה, לאופי הפעילות שלה (חברת מזון, חברת היי-טק וכו') לקהל היעד, לרמת השימושיות של המוצר וכמובן, לתקציב שהקצית לקמפיין הפרסומי הזה.

כובע ממותג נחשב למוצר פרסום פרקטי, יעיל וזול יחסית.

בארצנו הקטנטונת ושטופת השמש, כובע הינו מצרך חיוני ומאוד פופולארי.
לכן, הדפסה על כובעים היא דרך מצוינת ליצור חשיפה והגברת מודעות, בקרב לקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד.

בחירה של מקום איכותי המשווק כובעים מודפסים, מהווה חלק אינטגראלי מהצלחת הקמפיין הפרסומי שלך:

איכות הדפסה – אם אתה מעוניין שהלוגו ו/או הסלוגן של החברה שלך יתנוסס על הכובע לתקופה ארוכה ובלתי מוגבלת, רצוי שתבחר בחברה גדולה ומבוססת, המקפידה על ביצוע בדיקות איכות קפדניות, למוצרים אותם היא משווקת.
למוצרים איכותיים, שעמדו בתקנים הנדרשים, יהיו חיי מדף ארוכים יותר ואתה תהנה מחשיפה ומודעות רחבה למוצריך.
דמיין, למשל, כמה אנשים יחשפו ללוגו החברה, כשלקוחותיך היקרים והנאמנים יחבשו את הכובע הממותג בחוף הים, בתקופת הקיץ.
איכות ההדפסה באה לידי ביטוי גם בגודל הפונטים (גופנים), ברזולוציה ובצבעים הנבחרים.
הדפסה צבעונית על כובעים, מבליטה ומייחדת את המוצר הפרסומי. ניתן להדפיס על הכובע את הלוגו של החברה, סלוגן ואפילו תמונה של מותג מוביל.
מומלץ להתייעץ עם החברה לגבי התאמת סוג הכובע, גודל הפונטים והצבעים לקמפיין הפרסומי שלך.

איכות הבד – מובן שיש חשיבות גם לחומרי הגלם מהם עשויים הכובעים. בחירה של כובעים איכותיים, תתרום לתדמית החיובית של החברה ותמתג את העסק שלך ברמה גבוהה בעיני לקוחותיך.

מבחר מגוון – חברה המתמחה בשיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות, תציע לך הן מגוון של כובעים והן שירותי הדפסה, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות.
היצע מגוון ועשיר, יאפשר לך לבחור את המתנה המתאימה ביותר ללקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים.

מוצר ייחודי – על מנת לבדל את עצמך מהמתחרים, הקפד לבחור בחברה שתוכל לשווק לך כובעים ממותגים ייחודיים, אשר אינם דומים לכובעים אחרים שרואים בשגרת היום יום.
לדוגמה – רקמה על כובעים בטכניקה ממוחשבת וחדשנית, עשויה ליצור רושם חיובי ביותר בקרב לקוחותיך הנאמנים.

שירות – אחד הקריטריונים הכי חשובים בבחירת חברה למוצרי פרסום, הוא רמת שירות הלקוחות שלה. מומלץ לבחור בחברה גדולה ומבוססת, שתבטיח לך כמות גדולה של כובעים ממותגים ואיכותיים, בזמן אספקה מהיר (תוך מספר ימים).

הדפסה על כובעים ועל פרטי לבוש בכלל, היא דרך מצוינת לשווק את החברה, שירותיה ומוצריה. בחירה של חברה גדולה ואיכותית, המשווקת מוצרי פרסום וקידום מכירות, תשפיע באופן ניכר על הצלחת הקמפיין הפרסומי.

לשתף
שמשייה לרכב משני עיגולים, קוטר כל עיגול 62 ס"מ
לוח שנה שולחני ,מעמד קרטון קשיח , לצד דפי לוח השנה מסגרת לתמונה \ אפשריות מיתוג

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת