077-4000-926

גלגולה של מתנה טובה: מתנות לעובדים לחג
מה עושים כמקבלים מתנה גרועה? מגלגלים אותה הלאה. כל עובד קיבל ממקום העבודה שלו סט כוסות לא שימושי, מפת שולחן מעוטרת בהגזמה או סלסלת שוקולדים של חברת ממתקים לא ידועה. אחרי שפרצוף האכזבה עולה על פניו הוא מגלגל הלאה את המתנה. הוא עוטף אותה מחדש, כותב חג שמח ומעביר אותה לקרבן המסכן הבא, שיעביר אותה לקרבן המסכן הבא וכך הלאה בשרשרת המתנות הגרועות. מה דעתכם השנה, בעלי עסק יקרים, לצאת קצת מהשגרה ולהעניק לעובדים שלכם מתנות חג שוות ומעניינות. מתנות שהם לא ירצו לגלגל הלאה לאף אחד ואפילו ישוויצו עליהן בפני החברים שלהם.
הסוד למתנה איכותית
בדרך כלל אנשים אוהבים לקבל מתנות שיכולות לשמש אותן באופן מיידי ויומיומי. מתנות בעלות מסר אישי עם הקדשה אישית וחשיבה מעמיקה. הם לא רוצים לקבל מתנה שמקומה עמוק בתוך הארון ושנודף ממנה ריח של בנאליות ושעמום. הם רוצים לדעת שהמעביד שלהם חשב על הדרך הטובה ביותר לעשות להם טוב בלב, להמתיק להם את החיים ולתת להם תחושה שהוא מעריך אותם. אין מה לעשות, עובד טוב הוא עובד שמרגיש שמעריכים אותו ומשקיעים בו את כל המשאבים.
מתנות לעובדים של חברת ברנד-יט
חברת ברנד-יט היא החברה שיכולה לספק עבורך, המעסיק, את המתנה המושלמת לעובדים לרגל החג ובכלל. ברנד-יט היא חברה למיתוג והדפסה על מוצרי פרסום ומספקת מתנות מקוריות ייחודיות ומפתיעות לעובדים. היא יכולה לספק עבורך את המתנה המקורית כולל הדפסה של שם העסק והקדשה אישית לעובד. המתנות מעוצבות באופן אסתטי ובטעם משובח, תוך הקפדה על חומרי גלם מעולים, שימושיות, כיף וטעם לכל המשפחה.
מתנות לעובדים: דוגמאות מעוררות קנאה
בגזרת מתנות החג לעובדים תוכלו למצוא אקדח בועות סבון ליום העצמאות, חנוכייה מודפסת עם תמונה אישית לחנוכה, סידור לאקי במבוק לשולחן העבודה לט"ו בשבט, מזוודת טרולי איכותית לראש השנה וגזיה ניידת לטיולי פסח ברחבי ארץ ישראל. בגזרת המתנות המפנקות לסתם יום של כיף קיימת כוס תרמית מעוצבת לשתיית קפה בדרך לעבודה, משחק קליעת חיצים לשולחן לחידוד הריכוז במהלך יום העבודה ומגוון שוקולדים מודפסים ומשובחים.
--------- ----------- ----------- ---------- ------------- ----------- ------------
החבילה הגיעה: מתנות ללקוחות
כשהיינו ילדים אחד מהמשחקים החביבים עלינו היה החבילה הגיעה. מדובר במשחק חברה שנוהגים לשחק אותו אי שם בגילאי הגן ומעלה, כבר במשך דורות רבים, בדרך כלל ביומולדת. מארגן האירוע קונה מתנה ועוטף אותה בעיתונים, החבילה עוברת מיד ליד לפי צלילי המוזיקה, כשהמוזיקה מופסקת מקלפים שכבה וממשיכים להעביר אותה עד שמישהו זוכה לקלף את חתיכת העיתון האחרונה וזוכה במתנה. לרוב מדובר במתנה קטנה ושולית, אבל תחושת האושר של הזוכה במתנה ומנגד הבאסה של מי שלא זכה מהדהדים על פניהם לאורך כל האירוע. ומאז שהיינו ילדים ועד בגרותנו נותר בנו העונג העילאי שבקבלת מתנות, במיוחד מתנות לא צפויות, מקוריות ומפתיעות. אז למה שלא תגרמו שמחה ללקוחות שלכם שעובדים איתכם נאמנה ותקדישו להם מתנות לחגים או לרגל הוכרת תודה עמוקה. זה קלף מנצח לעסקים שיכול להוביל אתכם להצלחה.
איך מתנות ללקוחות יכולות לשפר את מערכת היחסים ביניכם?
מתנות ללקוחות בחגים, בימי הולדת או בכל מועד יכולות לשדרג את מערכת היחסים שבין המעסיק ללקוח. בדרך זו המעסיק מביע את הערכתו הכנה ואת שביעות רצונו מהלקוח, והלקוח חש מסופק ומוערך. זה תורם לרגשות חיוביים בין שני הצדדים ולהבעת נאמנות עסקית מתמשכת. זו הדרך הצנועה וחסרת התמורה בה המעסיק יכול לפנק ולחדד את השירותיות חסרת הפשרות שלו מול הלקוח. כי גם בעסקים, כמו בחיים, צריך לחשוב לטווח הרחוק. אמנם יש הוצאה של כסף על מתנה אבל זה בהחלט משתלם לטווח הרחוק כשהלקוח ימשיך לדרוש את השירותים של העסק.
מתנות ללקוחות של חברת ברנד-יט
חברת ברנד-יט היא חברה למיתוג והדפסה על מוצרי פרסום. היא יכולה לספק עבורכם, בעלי עסק, מגוון מתנות ייחודיות, מעניינות ואיכותיות כדי לשמר את לקוחותיכם ולהשאיר אתכם עמוק בתודעתם. המתנות של חברת ברנד-יט כוללות הדפסה על המוצרים השונים, למשל עם שם העסק, להקדשה אישית ותשומת לב. המתנות מעוצבות באופן אסתטי, מקורי ומשובח.
דוגמאות מעניינות למתנות ללקוחות
המחשבה על מתנה שימושית היא מפתח חשוב לליבו והנאתו של הלקוח. בעונת החורף תוכלו לחלק מטריות עם סמל ושם העסק, הלקוח ישמור את המטריה באוטו או בתיק ויוקיר לכם תודה כשיישאר יבש. או שתוכלו לחלק ללקוחות מנקי מקלדת מעוצבים ומודפסים, הם תמיד יזכרו אתכם כשינקו בקלות את פירורי הבייגלה מהמקלדת. או שתפנקו אותם בכרית טיסה איכותית עם הלוגו שלכם מודפס. כשהם ישנו שנת ישרים במטוס הם תמיד יזכרו אתכם שדאגתם להם לכרית נוחות, ולא את הדיילת.

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת