077-4000-926

מתי נכון להזמין מתנות

זום אין: מתי כדאי להזמין מתנות?
צלמים טובים יגידו לכם שיש אלמנט חשוב מאין כמוהו בעולם הצילום. אחד שהופך צלם טוב לאמן, וצילומים ליצירות מופת. אלמנט שמבטיח שאנשים יעריכו ולא ישכחו לעולם את מה שראו. מהו האלמנט הזה? ובכן, זוהי בחירת הרגע הנכון. לתפוס את המראה המושלם בשבריר שנייה בה לוחצים על הצמצם, רגע נכון שהופך סתם תמונה לכזו עם אמירה ומשמעות. כי בינינו, החיים כל כך דינאמיים ועמוסים והזמן הנכון הוא זה שעושה את ההבדל. וזה נכון לא רק בעולם הצילום, אלא גם בעולם הזמנת המתנות לעובדים. כי מה שהופך סתם מתנה למתנה שווה הוא הזמן בה מזמינים אותה. כשעובד יקבל את המתנה של חג פסח בראש השנה זה לא לעניין. לכן, תשומת לב לפרטים הקטנים, השקעת מחשבה בבחירת המתנה והזמנה מראש יעשו את ההבדל המשמעותי בשביעות הרצון של העובד שלכם.

להכות על הברזל בעודו חם
כדאי לכם להיערך מראש ולהזמין מתנות זמן מה לפני מועד חלוקתן. לא תרצו להיקלע לסיטואציה בה הגיע ערב החג ואין בידיכם מתנות לעובדים שלכם. לכן, חשבו את מספר העובדים שלכם והחליטו מתי להזמין. אם מדובר בכמות נכבדת של עובדים כדאי להתחיל זמן רב מראש. המתנות המעניינות נגמרות מהר וגם עליכם לדאוג שתהיה כמות מספיקה של מתנות במלאי. אפשר גם להזמין את המתנות במרוכז בסוף השנה האזרחית ולהזדכות על המס כהוצאה מוכרת אבל ככה תחמיצו את העונג לתת לעובדים שלכם מתנות מקוריות ועדכניות.

תפיסת הזמן
לפנק את העובדים, לתת להם תחושה שהם מוערכים ושאתם שמחים שהם חלק מהעסק שלכם אין זמן מוגדר, אתם צריכים לדעת לתת להם תחושה טובה תמיד. עובדים שמרוצים מהיחס ממקום העבודה שלהם הם עובדים בעלי מוטיבציה, פועלים ביתר חריצות, נאמנים למקום העבודה שלהם וממעטים להחסיר ימי עבודה. המרוויחים העיקריים מהמצב הוא המעבידים. אבל בנוסף למילה הטובה שתתנו להם, דאגו להם גם למתנות באופן קבוע. בדרך כלל נוהגים לתת מתנות בחג הפסח וראש השנה. יהיה נחמד אם תקנו לעובדים שלכם מתנה גם באחד החגים האחרים. כשעובד מקבל מתנה לא צפויה ולא בחג שגרתי של מתנות הוא ירגיש טוב. לא רק חגים הם מועד לחלוקת מתנה. למה שלא תפרגנו לעובדים שלכם במתנה ליום ההולדת, להולדת הילד או הנכד וכשמקבלים קידום בעבודה? זה מעיד על יחס חם, מחשבה אישית והמון רגש. אז בקשו מצוות משאבי אנוש רשימה של כל תאריכי ימי ההולדת והחליטו על מתנה אישית ומשמחת.

תודעת הזמן
עליכם להיות מודעים לאופי העובדים שלכם ומהן המתנות המתאימות להם. כשתקנו מתנות לחגים תוכלו להחליט שכולם מקבלים את אותה המתנה, ובנוסף הקפידו על מתנות מקוריות, שימושיות ומיוחדות. לשאר החגיגות יהיה נחמד לבחור כמה סוגי מתנות ולחלקן לפי מין העובד, תחומי העניין שלו וגילו. ההצעות המקוריות של חברת פרסום 10 יהפכו את המתנות שלכם למושלמות עם אמירה ומשמעות.

מתנות מלהיבות ומיוחדות יוסיפו לרגש השייכות של העובד לחברה, וכן פרגון והכרת תודה. אתם מוזמנים לפנות אלינו, לחברת פרסום 10, ולזכור - אין כמו מתנת חג מרגשת לעובדים...

לשתף

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת