077-4000-926

אילו שיטות הדפסה קיימות

על הקשר שבין שיטות ההדפסה הקיימות למתנות בחגים
אומרים שכדי להגדיל את מכירות הקולה בזמן החורף, חברת קוקה קולה גייסה את סנטה קלאוס. המכירות של המשקה ירדו באופן פלאי בגלל הקור וחברת קוקה קולה הלבישה את סנטה קלאוס האסקימוסי בבגדים בצבע אדום ולבן, ויצאה בקמפיין מהפכני כשהוא מחזיק בבקבוק קולה. כך תמיד מזהים את הדמות הכיפית, השמנמנה ומחלקת המתנות של סנטה עם קולה. זו דוגמא לקישור רגשי שגורם ללקוח להיקשר למותג ולרצות לרכוש אותו.

איך למצוא את הסנטה של העסק שלך?
גם אתה, בתור בעל עסק, יכול לעזור לעסק שלך לפרוח ולשגשג. איך? בעזרת קישורו לדבר שתמיד נעים להיזכר בו ושנשאר איתך. תוכל להדפיס על מוצרים שונים את שם העסק או הלוגו שלך, ולקשר אותו לזיכרון טוב ונעים של הלקוחות. אתה רק צריך להחליט ואנחנו נדאג למוצרים מעניינים, מקוריים ומודפסים.

מוצרים מעוררי זיכרון להדפסה
• משרד: עטים, שדכנים, קופסאות ונרתיקים לעטים ממתכת, מרקרים ומחברות.
• שעות הפנאי: תיקי פיקניק, כיסאות ים, פאזלים, סבונים וחלוקי קטיפה.
• מזון ומשקאות: פותחנים, סינרים, סוכריות, שוקולדים ותחתיות לכוסות.
• ביגוד: כובעים, חולצות, כירבוליות פליז וצעיפים.

שיטות הדפסה
ישנן שיטות הדפסה שונות על מוצרי פרסום שההבדל הוא בסוג ההדפסה.
• הדפסת משי:
טכנולוגיית הדפסה מסורתית. שיטת הדפסה על ידי רשת בד משי צפופה ואטומה במקומות בהם לא רוצים שיעבור צבע. ההדפסה מתבצעת על גבי לוחות שטוחים כשהכיתוב או הלוגו שרוצים להדפיס עוברים דרך רשת המשי הצפופה. רשת המשי הופכת לשבלונה שניתן להשתמש בה שוב. בשיטת דפוס משי ניתן להדפיס על פלסטיק, זכוכית, עץ ועוד.

• הדפסת סובלימציה:
שיטת הדפסה בה צבע סובלימציה מחומם לטמפרטורה מסוימת עד שהוא מגיע למצב צבירה של גז, במצב הזה הוא מתחבר לחומרים מסוימים והופך לחלק מהחומר. מדפסות הזרקת דיו מאפשרות הדפסת צבע סובלימציה על מגוון רב של חומרים באיכות גבוהה ובעלות נמוכה.

• הדפסת טמפון:
שיטת הדפסה המיועדת למשטחים קטנים ועגולים. את משטח ההדפסה המבוקש מחתימים בחותמת דיו הכוללת לוגו, תמונה או כיתוב. היתרון הגדול של השיטה טמון ביכולת להדפיס על שטחים קמורים, לא ישרים, קעורים וכשאין אפשרות להדפיס בהדפסת משי. דפוס טמפון מאפשר הדפסה על מגוון רב של מוצרים שיכולים לשרת את העסק שלך, לדוגמא: עטים, ספלי קפה, כדורים, פנסים ומחזיקי מפתחות.

• הדפסת אופסט (offset):
שיטת הדפסה על חולצות או בדים. בשיטה הזו לוקחים לוח מנייר עבה או אלומיניום שעליו יוצרים את מה שרוצים להדפיס בצבעי שמן. את האלמנט שרוצים להדפיס מעבירים אל הבד או החולצה באמצעות מים.

• הדפסה דיגיטאלית:
משמשת להדפסה על חולצות, שלטי רחוב, פוסטרים להדפסות מסוימות בכמויות קטנות. האלמנט אותו מעוניינים להדפיס מועבר מהמחשב אל גליל הממגנט את הצבע לחומר שעליו מדפיסים בהתאם לצבע המקורי.

מתנה עם הדפסה היא זכרון יוצא דופן, שיכול להיות אטרקציה וילווה את הלקוחות שלכם לשנים רבות. בחברת פרסום 10 תוכלו למצוא מגוון אפשרויות להדפסה ולבחור את המאימה לכם מכולן !

לשתף

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת