077-4000-926

איך בוחרים מתנה לעובדים

אוהב מתנות יחיה: איך בוחרים מתנה לעובדים?

יש כמה מיתוסים שחייבים להפריך מהר לפני שיגיעו החגים וכבר יהיה מאוחר מדי.
המיתוס הראשון הוא שיש אנשים שלא אוהבים מתנות או בתרגום תנ"כי: "שונא מתנות יחיה". כן, כן, יש אנשים צנועים, כמה גברים מסוקסים ונשים שאומרות שהן אוהבות רק לתת ולא לקבל. אבל בשורה התחתונה, כולם, ללא יוצא מן הכלל, מחבבים מתנות, כי מתנה היא מפתיעה, מרגשת, מעניקה תשומת לב ומשמחת לבבות.
המיתוס השני הוא שהעיקר הכוונה. ומשמעו, כשמקבלים מתנה זה לא משנה מה מקבלים, מה שמשנה זה תשומת הלב וכוונת מעניק המתנה. לא נעים לנו לומר זאת, אבל מתנה צריכה לשרת את מי שקיבל אותה!. הכוונה יפה וחשובה אך מה הטעם לקבל סלסלת שוקולדים כשאסור לגעת בסוכר? העיקר הכוונה, תודה, אבל מה לעשות עם המתנה? יצר האדם הוא קצת חמדני ונהנתן מטבעו ולכן כולם אוהבים לקבל מתנות ורצוי שימושיות ומפנקות.

מתנות לעובדים
אחרי שניפצנו את המיתוסים החשובים לגבי רכישת מתנות, אנחנו רוצים לפנות אליכם - בעלי עסק. בטרם יגיעו ימי החג, ימי ההולדת או כל מאורע שמח אחר של העובדים שלכם, זכרו לקנות מתנה שמושקעת בה תשומת לב, מקוריות והקפדה. מתנות לעובדים יניבו שמחה בליבם ותחושה של ערך עצמי, מה שישרת נאמנה את העסק שלכם בהמשך הדרך.

ריגול תעשייתי
כדי לקנות מתנות לעובדים שלכם עליכם להכיר אותם ולדעת מהם תחומי העניין שלהם. ערכו רשימה של שמות העובדים, גילם, מצבם המשפחתי, תחביבים ופרטים מאפיינים. לאחר מכן בדקו מה נתתם בשנים קודמות ונסו לגוון. מתנה לעובדים לא חייבת להיות זהה לכולם, רק השתדלו שכל המתנות יהיו בעלות אותו ערך רגשי וכספי, אבל שונות מבחינה פונקציונאלית. למשל: לאשה תוכלו להעניק קופסת תכשיטים מהודרת ולגבר קערה יפה עם מגוון שוקולדים משובחים.

להיות או לא להיות: בחירת מתנות לעובדים
יכולת בחירת המתנה יכולה להעצים את מתן המתנה. רכשו כמה סוגים שונים של מתנות והציעו לעובדים שלכם לבחור מה הכי מעניין אותם לקבל. אם לא תרצו להישאר עם מתנות שלא מתאימות לעובדים מסוימים, סדרו את המתנות בקבוצות והזמינו אותם לפי הסדר. אלמנט נוסף חשוב הוא היררכיית בעלי התפקידים. כל עובד מקבל בדרך כלל מתנה לפי תפקידו וחשיבותו ולכן רכישת המתנות צריכה להתבצע בהתאם. במידה והחלטתם לפנק את כל העובדים, ללא הבדל, ולרכוש עבורם מתנה משותפת, אז יום כיף או חופשה בבית מלון בארץ או בחו"ל הן אפשרויות מעולות שיתנו לעובדים שלכם הרבה מוטיבציה ומרץ להמשך העבודה.

תכנית חיסכון בחברת פרסום 10
החליטו מראש מה התקציב שלכם כדי שלא תגררו להוצאות שלא תוכלו לאפשר לעצמכם. עובדי חברת פרסום 10 מחכים לכם, ויוכלו לייעץ לכם ולהציע לכם מתנות מתאימות לכל תקציב. דאגו שלא תחסר לכם מתנה לעובדים, שכן עדיף שתישארו עם עודף של מתנות שתוכלו להחזיר מאשר עם מצב מביך ובו יהיו עובדים שלא יקבלו מתנה.

חותמת על המתנה
אם תשקיעו מחשבה בבחירת המתנות לעובדים שלכם הם יודו לכם דרך העבודה שלהם. דרך נוספת להראות להם שחשבתם עליהם מכל הלב היא לכתוב להם ברכה, רצוי משהו אישי ומקורי. בנוסף, חברת פרסום 10 מציעה לכם להדפיס על המתנה את שם העסק שלכם ולתת לעובדים תחושת שייכות וקישור חיובי למקום העבודה שלהם.

חברת פרסום 10 מציעה לכם מתנות במגוון אפשרויות בלתי מוגבלות. תוכלו למצוא באתר כמעט כל מתנה שחשבתם עליה, והכול נתון לבחירתכם, כמובן בהתאם לטעמכם ולתקציב שברשותכם!

לשתף

מאמרים

מבין לקוחותינו

שם ללקוח1
שם ללקוח2
שם ללקוח3
שם ללקוח4
שם ללקוח5
שם ללקוח6
שם ללקוח7
שם ללקוח8
אודות החברה: האתגרים העסקיים העומדים כיום בפני כל עסק או ארגון מורכבים יותר מבעבר. התחרות היום יומית ותנאי השוק מצריכים שיפור מתמיד ויחד איתו בידול ושמירה על יחסים מעולים עם לקוחות החברה ועובדיה. פרסום 10, מאמינה שלכל חברה יש את שני הנכסים החשובים ביותר של החברה: מבחר השירותים שלנו: מוצרי פרסום וקידום מכירות כולל ביצוע המיתוג בהדפסה \ רקמה \ חריטה, ייצור וייבוא מהיר של מוצרים ייחודיים בהצאמה אישית לצורכי הלקוח, ביגוד ממותג, מתנות Giveaway לתערוכות וכנסים, מיתוג כלים חד פעמיים למסעדות, עסקים. המשאב המרכזי והחשוב: עובדי החברה - המשאב המקצועי והאיכותי שצריך לטפח ולתדלק כדי שיוכל לאפשר לחברה לתפקד היטב ולהיות יעילה ורווחית.
כניסה למערכת